Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl

Arata Kangatari

Ocena użytkowników:
7.5
Studio: Satelight, Lantis, JM animation
Kategorie: Fantasy, Przygoda, Shounen
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 12 x 24 min - razem 288 min
Premiera: Wtorek, 09 Kwietnia 2013
68 osób ogląda
386 osób oglądało
13 osób wstrzymało
20 osób porzuciło
174 osób planuje

Opis

Co 30 lat wybierana jest nowa księżniczka z rodziny Hime, by mogła służyć Hayagami. Właśnie znów nadeszła ta ważna chwila, jednak wedle zapisków, przez ostatnie kilkadziesiąt lat w rodzinie nie urodziła się żadna dziewczynka, oprócz jednej – 15-letniej Araty. Tu jednakże pojawia się problem – Arata to tak naprawdę chłopiec! Zmuszony by przebrać się za dziewczynkę i zając miejsce księżniczki aż do czasu, kiedy pojawi się prawowita kandydatka, musi on wziąć udział w uroczystości, gdzie jest świadkiem jak aktualna księżniczka, Kokuri-hime, zostaje brutalnie zamordowana. Jego życie także zostaje przesądzone, kiedy jeden z 12 osobistych strażników księżniczki, Kannagi, przekonuje wszystkich, że to właśnie Arata stoi za okrutnym zabójstwem! Teraz cały Cesarski Dwór domaga się jego głowy, a on musi uciekać, jeśli chce zachować życie!

Trailer
Chcesz mieć swoją własną liste anime?
Zarejestruj się!

Posiadasz konto w naszym portalu?
Zaloguj się
banners_01122014 dogry-160x600 Image Banner 160 x 600
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

KroXv94Całkiem przyjemne i dobre anime, szkoda tylko że nie ma kontynuacji bo fabuła została spełniona tak w 30% jednakże można śmiało to anime polecać i liczyć na to że wyjdzie kontynuacja :J
TheMrEmperrorSzczerze... Anime całkiem przeciętne, no muzyka całkiem fajna. Od Araty bardziej mi się podobał już Kadowaki ale co kto lubi. Według mnie zmarnowany potencjał. Słabe 7/10.
GeminiTaki przeciętniak, nawet nie wiem o czym dokładnie napisać.
krystianwojak97Anime jest naprawdę straszne, w najgorszym tego słowa znaczeniu. Jedyną dobrą rzeczą są endingi. Walki były po prostu żałosne(mach-mach pyk-pyk, ale on jest silny), tak samo jak problemy Kadowakiego. Serio? Nienawidzę kolegi, więc wchodzę do innego świata, biorę magiczny mieczyk i niszczę cały świat. Śmieszna była ostania scena. Kadowaki oczywiście, z walki na śmierć i życie, którą przegrał wychodzi bez szwanku i już jest gotowy na kolejną 'walkę', znowu na śmierć i życie. Wiecie co? Jak już pewnie wszyscy wiedzą, jak ktoś ginie, to umiera Szok.

Wielki sho, JEDNYM JEDYNYM atakiem (zamyka się w żółtej kulce) pokonuje tych całych 'liderów'. A co tam, ważne, że jest głównym bohaterem, może wszystko. Ludzie, wy to oceniacie na 8-10, a ja się martwię tym, że na pewno będzie drugi sezon tej serii.
Namiangakiobejrzałam po angielsku super wogule i do tego ma byc 13 odcinek
główny bohater początkowo nic nie umie zrobic ale kolo 10 odcinka super Uśmiech
TheRirivPodoba mi się, bardzo. Szkoda, że nie ma drugiego sezonu. Tak bardzo chciałabym zobaczyć jak to wszystko się potoczy.
Czuje straszny niedosyt co do tego anime.
Chcę więcej!
Nikkuchisuper anime warte obejrzenia ale zbyt szybko się skończył mam nadzieje że będzie 2 sezon
Kickadell22Początek był bardzo ciekawy. Mogło być fajnie ale niestety. Wiadome było, że główny bohater chciałby żyć w świecie dzieci kwiatów, a byle jaki problem to już koniec świata. Tak jak już zostało powiedziane tu nie ma znaczenia czy ja chciałam cię zabić, jestem silna, mam talent czy nie. Autor będzie chciał teraz abym była silna i nieśmiertelna tak będzie. I jeszcze w ostateczności będę najlepszym przyjacielem Araty. Ot tak.
c0cainaWciągneła mnie ta seria. Całość zgryzłam na raz.. :]
Nie mogę się doczekać następnego sezonu!
Moja ocenka 8/10. Pokazuje język
JoannaTo anime jest świetne daje 7/10 i czekam na drugi sezon.