Anime online to nasza pasja.

Dzięki AnimeON, poznasz masę anime, przejrzysz nasze biblioteki anime online i
podzielisz się swoimi opiniami o najlepszych seriach anime online.
Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.


Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl


Break Blade

Ocena użytkowników:
8.5
Tytuł alternatywny:
Studio: Production I.G, Bandai Visual, Xebec, Lantis, Sentai FilmworksL, The Klock Worx
Kategorie: Fantasy, Mecha, Akcja, Wojskowe, Shounen
Rodzaj produkcji: Film
Ilość odcinków: 6 x 50 min - razem 300 min
Premiera: Sobota, 29 Maja 2010
Tłumaczenie: [Butazaru]
57 osób ogląda
495 osób oglądało
15 osób wstrzymało
5 osób porzuciło
238 osób planuje

Opis

Anime przedstawia losy czwórki przyjaciół z dzieciństwa, ukazane na tle wojny pomiędzy Krisną, a Atenami. Główny bohater, Rygart Arrow, jest jednym z niewielu ludzi pozbawionych możliwości korzystania z magii kwarcowych kamieni wytwarzających energię, co czyni go odludkiem. Przybywa na dwór króla Hodra, swego dawnego przyjaciela. Okazuje się, że Rygart jako jedyny jest w stanie pilotować antycznego golema. Bohater decyduje się na udział w wojnie. Argumentem, który go całkowicie przekonuje, jest informacja o egzekucji rodziny królewskiej, do której doszłoby wtedy, gdyby Krisna się poddała. Żoną Hodra jest królowa Sygin, do której nasz bohater ma cieplejsze uczucia. Wszystko dodatkowo komplikuje fakt, iż w oddziale wojsk ateńskich znajduje się przyjaciel całej trójki, Zess - teraz ich wróg.

Opis: elfka77

Trailer

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

AKARI3Epickie anime, właśnie w takim starym, dobrym stylu - uwielbiam! Jak to się stało, że ciągle odkładałam obejrzenie na później - nie wiem - teraz pozostało mi się cieszyć z tego, że w końcu je pochłonęłam - i to na raz. Bohaterowie są dojrzali, targają nimi rozterki, co widać;w końcu na wojnę nie są wysyłane same dzieciaki, widać, że dotyczy to wszystkich ludzi. Wojna w tym anime nie jest jednostronna, podkolorowana - nie ma strony dobrej i złej, która musi przegrać- każda ze stron ma swoje racje. Trochę jak "Północ - Południe", kiedy przyjaciele muszą walczyć o nie ze sobą....Naprawdę polecam!
XerxesIISuuuper !!! Soundtrack epicki kreska to samo !! ^^ 10/10 <3
~EditZłośćMarsaka zgadzam sie z tb ^^
Ostrzeżenie za flood //Sayashi
KroXv94Zdumiewające jest to anime 10/10 POLECAM
LeslieSoundtrack jest wyśmienity! Na sam opening brak słów. Muzyka odegrała wielką rolę! Naprawdę dopracowane anime pod każdym względem. Jak już się zacznie oglądać, to nie ma sposobu na oderwanie się. Genialne, polecam!!
amperoidealne anime z serii mechów doskonale 3 ma napięcie do ostatniej chwili
MarsalaKreska - była, fabuła - była, muzyka - była. Jedyne co mi przeszkadzało to
Spoiler :: Pokaż
król który nawet nie wyściubił nosa ze swojego zamku by pomóc obronić swój kraj, jego "żona" robiła w tej kwestii więcej chociaż nawet żoną nie można było jej nazwać bo od kiedy mąż i żona nie śpią ze sobą i nawet się nie spotykają...
edwardsejtenjestem w trakcie oglądania, ale mogę powiedzieć już jedno - Opening i jego doniosły ton łamie mi serce, a oglądając ów anime czuje się jak na seansie w kinie prawdziwej super produkcji Uśmiech miazga
ParagonikAnime spoko xD
Tylko jak dla mnie Brat Rygart'a powinien zginac
A ten jego smiech ;O tzn Twarz podczas smiechu OMG
Odrazu pomyslałem jprd jaki wariat^^\
9/10
szymon123ggŚwietne anime, powinien być drugi sezon, chociaż myślałem, że tak jak w przypadkach w Naruto/Bleach/Dragon ball, bohater odblokuję, jakąś super umiejętność w swoim mechu, ale to była moja mała nadzieja. 10/10 i do ulubionych Szeroki uśmiech
BluePhoenixWspaniałe anime, fabuła, akcja, i kreska są cudowne. Czas bardzo szybko płynie z tym anime więc nie będziecie się nudzić.
Gorąco polecam, każdy odcinek trzyma w napięciu aż do samego końca więc jest ten efekt dreszczu Uśmiech
10/10
<a href='http://www.game-advertising-online.com/' target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes