Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl


banners_01122014 dogry-750x200-1 Image Banner 750 x 200

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Ocena użytkowników:
8.6
Studio: Production I.G.
Kategorie: Science-fiction, Akcja, Wojskowe, Tajemnica, Policyjne, Seinen
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 26 x 25 min - razem 650 min
Premiera: Wtorek, 01 Października 2002
60 osób ogląda
260 osób oglądało
14 osób wstrzymało
13 osób porzuciło
285 osób planuje

Opis

Trailer

Odcinki
Chcesz mieć swoją własną liste anime?
Zarejestruj się!

Posiadasz konto w naszym portalu?
Zaloguj się

Dodał:

juzef
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

MarchevaKażdy kto miał kiedyś doczynienie z Ghost in the Shell, doceni to anime, bardzo dobre, kreska też super, poza tym po obejrzeniu filmu dalej można się cieszyć z oglądania akcji Sekcji 9tej.
10/10 i do ulubionych
AlenBardzo dobre anime nie ma się czego przyczepić Szeroki uśmiech
KaemNazzA to nie jest zlicencjonowane? ; >
AksamitnyHeniekNie ma co dużo pisać, porządnie wykonanie anime pod każdym względem Uśmiech
LakiEmocjonująca, detektywistyczna seria w uniwersum Ghost in The Shell. Przed seansem polecam obejrzeć kinówki. Ładna kreska, płynne animacje. Opening wpadający w ucho - szkoda, że wizualnie wykonany komputerowo.
Ocenę zawyżyłem o gwiazdkę ze względu na kilka ostatnich odcinków.
9/10
Wariorr25Anime moim zdaniem bardo dobre choć średnio trafia w moje gusta i z początku nie za bardzo zachęcało do oglądania to czym dalej tym lepiej anime posiada fajną fabułę zawierającą tak jakby krótkie epizody(misje sekcji 9), ciekawych bohaterów i bardzo ładną kreskę jedynymi rzeczami które tylko z początku mi niezbyt przypadły choć aż tak bardzo nie przeszkadzały było sposób w jaki ubierała się Motoko i sposób mówienia oraz zachowań Tachikom ale tak poza tym nie ma ono większych wad a więc polecam to anime każdemu kto lubi takie gatunki anime jak Tajemnice/Policja ponieważ pod tymi względami anime bardzo dobre. Polecam i daje 8.5/10 xD
SebowarSerial Stand Alone Complex to arcydzieło samo w sobie. Niesamowicie wciągająca fabuła z przesłaniem, świetni bohaterowie oraz świetna kreska.

Ocena: 10/10
dvddvdjedno z moich naj naj naj !! Z przymrużeniem oka film jednak lepszy dla mnie no ale tu plus, że rozwinięcie postaci przebiegło całkiem cudownie - seria kozak nad kozaki , majstersztyk!! chwyta w emocje, serce mocno uderza podczas oglądania, a dusza jest szczęśliwa Z przymrużeniem oka a to dla mnie najważniejsze we wszelkich japońskich animacjach !! Z przymrużeniem oka dodatkowo podczas niektórych akcji moje uradowanie sięga zenitu (nie będę już wszystkiego komentował bo to raczej by zajęło z całą stronę jak nie dwieZ przymrużeniem oka) polecam wszystkim !!!!
PS!! Jestem prze-szczęśliwy, że wyszło takie Anime i ,że miałem szczęście i przyjemność delektować się nim w pełni ......
.....ps2!!.....!!cudowne !!!!! piękny opening - rosyjska piosnka urokliwa i ta magia głosu ...Aeria Gloris, Aeria Gloris.....przepiękne .. w ogóle cała muzyka oryginalna i sama wsobi wzbudza emocje , po za tym przesłanie - treści są wielowątkowe - nie tylko akcja i papka walk a głębszego przesłania można doszukiwać się nawet podczas strzałów głównej bohaterki , ale może tylko Ja tak mam hehe Z przymrużeniem oka ... scenariusz wymiata !!! ta historia po prostu jest baaaardzo wciągająca !! ........
DedalW swoim gatunku mistrzostwo Uśmiech
Leciało na AXN