Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl

GJ-bu

Ocena użytkowników:
7.9
Tytuł alternatywny: GJ Club, Good Job-bu
Studio: Dogakobo
Kategorie: Komedia, Szkoła
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 12 x 23 min - razem 276 min
Premiera: Czwartek, 10 Stycznia 2013
24 osób ogląda
247 osób oglądało
7 osób wstrzymało
9 osób porzuciło
185 osób planuje

Opis

Good Job Club (GJ-bu) jest szkolnym klubem bez jakiegoś specjalnego planu na siebie. Anime pokazuje codzienne działanie tego dziwnego klubu oraz szkolne życie jego członków.

Opis przygotował TME

Trailer

Obydwa anime skupiają się wokół zwykłego ucznia który został siłą lub podstępem sprowadzony do grupy dziewcząt. W GJ-BU bohatera fabuła kręci się wokół klubu a w Seitokai Yakuindomo wszystko kręci się wokół Rady uczniowskiej. Anime są strasznie podobne do siebie pod względem kreski jak i również brakiem fabuły a przeskakiwaniem z sceny na scenę!. Jeżeli oglądałeś jedno anime obejrzyj również drugie:)Chcesz mieć swoją własną liste anime?
Zarejestruj się!

Posiadasz konto w naszym portalu?
Zaloguj się

Dodał:

Hanys
banners_01122014 dogry-160x600 Image Banner 160 x 600 banners_01122014 dogry-160x600 Image Banner 160 x 600
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

CuQierasOprócz nowelki na której podstawie została stworzona ta seria jest jeszcze inna zatytułowana Gj-bu Chutobu i przedstawia losy sióstr tutejszych głównych bohaterów które mieliśmy okazję zobaczyć, konkretniej opowiada o klubie który założyły pod taką samą nazwą w gimnazjum razem z dwójką innych chłopaków. Może kiedyś również zostanie zekranizowane choć był by to raczej spin-off gdyż nie jest to kontynuacja i z tego co kojarzę to dzieje się w równoległym czasie co Gj-bu.

Haha Szeroki uśmiech co ja tam wiem, 2 sezon Gj-bu został zapowiedziany na 2014 rok Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech ^^ ;D.
CuQierasJak dla mnie najlepsze anime sezonu. W sumie to akcja całego anime toczyła się prawie w 1 pomieszczeniu, nie miało wątku głównego co sprawiało że jeśli ktoś chciałby oglądać odcinki nie po kolei to za wiele by to nie zmieniło. Opening i każdy ending był dobrze zrobiony zarówno w kwestii audio jak i video. Kreska sama w sobie całkiem prosta lecz nie zważając na to była ładna i zadbana. Właściwie to jeśli chodzi o aspekt komediowy to chyba zależy od gustu, sam nie wiem jak to ocenić gdyż w dzisiejszym świecie mało rzeczy mnie śmieszy ale było pare zabawnych momentów. Dla mnie niestety dla niektórych może stety nie będzie drugiego sezonu, no... chyba że w jakimś najlepszym scenariuszu.4te anime któremu dałem 10/10 i rzecz jasna do ulubionych.
AnomuSCo tu mówić, anime spoko i przyjemnie się oglądało Pokazuje język
MadokaMoriokaJako całość niestety średniawka, ale momentami nieźle się uśmiałam. 6/10
LucyChiW trakcie oglądania sądziłam, że jest po prostu przyjemne i luźne. Ale na koniec miałam ochotę się rozpłakać! ^^ Cudowne anime <3
MAT-99Przyjemne anime które fajnie się oglądało (7/10)
TiTeQanime średno zabawne, trochę narzucało się na harem, ocena 6/10. Ale zakończenie anime cudowne!, mało jest anime 1 sezonowych które mają tak świetne zakończenie!
WolfDrenŚwietne anime.... ogólnie to anime jest świetne
Moja ocena to 1-/10
Nabi86Zgadzam się z kollokolloka. Anime cudo Pokazuje język
kollokollokaświetne anime, świetne postacie, dla mnie ogółem cudo Szeroki uśmiech
banners_01122014 dogry-750x200-1 Image Banner 750 x 200