Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl

IS: Infinite Stratos

Ocena użytkowników:
8.2
Studio: 8-Bit
Kategorie: Komedia, Harem, Mecha, Science-fiction, Akcja, Shounen
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 12 x 24 min - razem 288 min
Premiera: Piątek, 07 Stycznia 2011
80 osób ogląda
1989 osób oglądało
16 osób wstrzymało
16 osób porzuciło
339 osób planuje

Opis

Japoni udało się wynaleźć rewolucyjny egzoszkielet, „Infinite Stratos”, który stał się dominującym produktem w przemyśle zbrojeniowym. Jako że tylko kobiety
mogły sterować IS­‑ami, praktycznie całkowicie zdominowały one społeczeństwo. Ichika Orimura to 15­‑latek, który przez przypadek dotyka IS­‑a znajdującego się w szkole
treningowej dla pilotów. Okazuje się, że jest on jedynym mężczyzną, zdolnym do interakcji z IS, a tym samym chcąc nie chcąc, zostaje zmuszony do wstąpienia do szkoły pilotów.

Trailer

-Wokół obu bohaterów zbiera się całkiem pokaźna liczba ślicznych dziewczyn. -Dosyć często możemy zobaczyć "kombinezony" przywodzące na myśl gatunek Mecha. (różnica jest taka że w DaL są to smukłe kostiumy, natomiast w IS zbyt przesadzone "stalowe puszki") Walki w Infinite Stratos przez większość czasu mają charakter treningowy bądź sparringowy i właściwie nie czuć przy nich większego zagrożenia. Natomiast w Date A Live mogą dostać miano "ratowania miasta". Jednakże w obu przypadkach występują raczej jako dodatek, nie są one głównym powodem obejrzenia jednej z tych serii ponieważ ich atutem jest w gruncie rzeczy romans. Jako dodatek mogę również dodać że obie serie mają po 12 odcinków oraz doczekają się kontynuacji. Może nie jest to za najlepsze porównanie aczkolwiek myślę że jeśli komuś spodobała się jedna z tych serii to druga również przypadnie mu do gustu.
Jedyny męski użytkownik w szkolnym morzu pełnym samych dziewczyn. Jak można tego nie obejrzeć xD Ten wspólny mianownik od razu połączył te animaki xD Dawka Humoru zapewniona :)
W tych anime główny bohater jest jedyny w swoim rodzaju. Chcąc, czy nie chcąc zostaje przydzielony do szkoły, do której uczęszczają same kobiety.Chcesz mieć swoją własną liste anime?
Zarejestruj się!

Posiadasz konto w naszym portalu?
Zaloguj się

Dodał:

juzef
banners_01122014 dogry-160x600 Image Banner 160 x 600
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

BadRequestŚmiechu było wiele szczerze powiem, sceny zazdrości po prostu na medal oraz klasyczny "męski" bohater - idiota. Jak dla mnie anime bomba 10/10
kobus123Śmiech był ale główny bohater to trochę cieć malinowy do potęgi- na koniec trochę pokazałUśmiech
ShiroyashaDobre połączenie mecha i haremu. Od pierwszego odcinka anime bardzo mi się podobało. Fajne postaci, kreska, dobry harem do tego mecha co zapewniło trochę akcji Szeroki uśmiech Kilka odcinków naprawdę miało bardzo, bardzo wysoki poziom, było czuć epickość. Odcinek 10 i 11 trochę przeciętne, zakończenie jakoś wyszło w miarę, ale poziom był niższy niż wcześniej. Anime faktycznie podobne trochę do Date A Live, na początku nawet myślałem, że może IS: Infinite Stratos dorówna jednemu z moich ulubionych anime, ale jednak się nie udało, ale cóż anime i tak super. Z bohaterek najbardziej polubiłem Laurę <3
Ocena 9/10 i do ulubionych i jutro zabieram się za drugi sezon :3
NaraS91Pierwsze 8 odcinki są bardzo dobre. Tzn Dużo komedii i też nie mało akcji. Końcowe odcinki nie przypadły mi do gustu.
KazioWTFszkoda ,że
Spoiler :: Pokaż
tylko z jedną z nich się całował XDD


Proszę oznaczać spoilery. //Laki
kacperoski96Śmiech: jest Uśmiech , ładne dziewczyny: są Szeroki uśmiech , "zabawki: są" Uśmiech , kontynuacja: jest Uśmiech , idiota jako główny bohater - jest Pokazuje język I tyle w temacie Z przymrużeniem oka
makas45Anime nawet fajne. Niezła fabuła i walki a kreska też niczego sobie. Wszyscy mówią że gł. bohater to idiota jak dla mnie to taki lekko duch albo dziecko nieodróżniający odmienności płciowej. Ale jakoś za bardzo go nie krytykuje ponieważ bohaterek jest dość sporo(harem) które się nawzajem pilnowały. A nie wymagałem żeby Ichika obracał wszystkie bohaterki na lewo i prawo bo anime nie należy w kategorii romansu tylko haremu. Oceniam na 7/10.
MrsSkarbeliWarto było je obejrzeć,teraz trzeba brać się za 2 sezon 10/10
piterslajboshe jaki ten typ jest tępy że szkoda gadać :/
Shizuku - chanNieee, to nie ma sensu - taki głupi bohater zdecydowanie nie jest na moje nerwy, po prostu przechodzi samego siebie Z przymrużeniem oka Może jeszcze kiedyś wrócę do tego anime, jak nie zostanie mi nic lepszego do oglądania.
banners_01122014 dogry-750x200-1 Image Banner 750 x 200