Anime online to nasza pasja.

Dzięki AnimeON, poznasz masę anime, przejrzysz nasze biblioteki anime online i
podzielisz się swoimi opiniami o najlepszych seriach anime online.
Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.


Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl


Kuroshitsuji II

Ocena użytkowników:
8.4
Tytuł alternatywny:
Studio: A-1 Pictures
Kategorie: Fantasy, Komedia, Demony, Akcja, Shounen, Nadnaturalne
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 12 x 25 min - razem 300 min
Premiera: Piątek, 02 Lipca 2010
Tłumaczenie: BAKA INU
88 osób ogląda
1578 osób oglądało
20 osób wstrzymało
23 osób porzuciło
287 osób planuje

Opis

Drugiemu sezonowi Kuroshitsuji od początku towarzyszyły żywe emocje, co nie powinno dziwić, zważywszy na popularność pierwszej serii. Emocje te jeszcze się zwiększyły – najpierw, gdy twórcy pokazali projekty dwóch nowych i najprawdopodobniej głównych postaci: młodego panicza Aloisa Trancy’ego (nazywanego w dalszej części recenzji Alojzym) i jego kamerdynera Claude’a Faustusa (tak zwanego „Kłodka”, od „kłody”, bo taką też żywotność ów osobnik przejawia), a potem – po wypuszczeniu zwiastuna. Przyznam, że obydwa „zachęcacze” podziałały na mnie nieco inaczej, niż sugeruje ich nazwa, a konkretnie: całkowicie odwrotnie. Ale bycie fanką Kuroshitsuji, zwyczajna ciekawość czy przekonanie, że nie należy tytułu przekreślać z góry, sprawiły, że postanowiłam zignorować intuicję. Obejrzałam dwanaście mrożących krew w żyłach odcinków Kuroshitsuji II. I oto, co z tego wynikło.

Opis: Tanuki Anime - Easnadh

Trailer

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

Lilia123Od początku do końca oglądało się bardzo miło i...emocjonująco. W każdym odcinku coś się działo. Wszędzie tajemnica. Szokująca tajemnica...Cudna fabuła. O wiele lepsze niż w poprzednim sezonie. Tak bynajmniej jest moim skromnym zdaniem. Wszystko mimo ogromu tajemnic udało im się ładnie spoić. Zakończenie...takie brutalne dla Sebastiana...Za fabułę 10/10.
Opening i ending...bardzo podobne do tych z poprzedniego sezonu. Bardzo mi się podobały. Pierwszy raz wysłuchałam całego endingu. Za muzykę 10/10.
Kreska...bardzo ładna. Szczególnie oczy...A miecz podobny do tego z Guilty Crown. Jednak damskie postacie...jakoś nie mój gust. 9/10
Postacie...wszystkie mają rozbudowany charakter i zachwiania emocjonalne. Nie tyczy się to opanowanych lokai. Grell, Undertaker...wszystkie postacie męskie jak dla mnie idealne. No i jeszcze pokojówka, Meyline czy jakoś tak..ta w tych dużych googlach...W każdym razie 10/10.
Ogółem 9.75/10...co daje nam 10/10 i do ulubionych :3
Zygumi33-chanNie rozumiem stwierdzeń, że pierwsza część była dużo lepsza. Pierwsza część była dobra, zakończenie genialne. Druga część była genialna, zakończenie trochę jednak mnie rozczarowało. Żal mi Sebastianka. Całemu anime daję 9/10.
NeemaZacznę od tego, że w przeciwieństwie do wszystkich wg mnie ta część była dużo lepsza niż pierwsza. Kreska tak samo piękna. Brakowało mi Undertakera, było go bardzo mało ale za to Grell był naprawdę świetny. Co do Aloisa i Clouda, tego pierwszego polubiłam, drugiego już nie koniecznie. Hannah zawsze była i będzie wspaniałą postacią dla mnie. Zakończenie fajne i niespodziewane Szeroki uśmiech 9/10
KroXv94Seria zdecydowanie lepsza od sezonu pierwszego i tyle w tym temacie polecam 10/10 Uśmiech
StarameliaSupeeeer! Teraz tylko powinno być Kuroshitsuji III xD
Nervesize2 sezon... Nie powiem, że był świetny. Kompletnie skopali końcówkę. Jakoś od 9 czy 10 odcinka w głowie miałam jedną myśl "Co się do cholery właśnie dzieje?". Mimo wszystko
Spoiler :: Pokaż
fakt, że Ciel został demonem do mnie przemawia. Chciałabym poznać jego dalsze losy. Chociaż strasznie żal mi Sebastiana Smutek


Dlatego, że do połowy sezonu wszystko było cacy daję 7. Mimo, że 1 sezonowi dałam 8 Pokazuje język
ParszywyInkwizytorO wiele bardziej poruszające niż pierwszy sezon.
SophisticadetlyZawiodłam się. Co prawda, muzyka i kreska były wspaniałe, ale niewiele poza tym. W wielu odcinkach wiało nudą, wydarzenia nie były tak emocjonalne. Po drugim sezonie liczyłam na jeszcze bardziej przekonującą fabułę. Oceniłam na 7/10, z sentymentu do "jedynki".
Emiko-sanDla mnie obydwa sezony były równie wspaniałe.

Ale czemu takie smutne zakonczenie? :C

Spoiler:
>


Smutek
Ban 3dni za spoiler//Sayashi
Dante777Istnieje taka opcja jak spoiler, zachecam do jej uzywania
FrezjaJaram się jak pochodnia! Szeroki uśmiech I w dodatku będzie na podstawie mangi, co już w ogóle sprawiło, ze po ścianach prawie biegałam. Szeroki uśmiech
<a href='http://www.game-advertising-online.com/' target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes