Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl

Noragami

Ocena użytkowników:
8.5
Tytuł alternatywny: ノラガミ
Studio: BONES
Kategorie: Akcja, Komedia, Przygoda, Shounen, Super Moce
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 12 x 24 min - razem 288 min
Premiera: Niedziela, 05 Stycznia 2014
347 osób ogląda
2980 osób oglądało
48 osób wstrzymało
39 osób porzuciło
590 osób planuje

Opis

Yato jest pomniejszym bóstwem, któremu nie przeznaczono nawet jednej, małej kapliczki. Za cel obierając sobie wybudowanie w przyszłości własnej świątyni, wymalowuje on na murze swój numer telefonu i podpis, że rozwiążę każdy problem za drobną opłatą w postaci 5 yenów. Hiyori, córka pewnej szanowanej rodziny, zostaje potrącona przez samochód, kiedy to próbuje “uratować” przechodzącego przez ulicę, niewidzialnego dla innych ludzi Yato. Wydarzenie to sprawia, że od tej pory bardzo łatwo potrafi oddzielić swoją duszę od ciała. Dziewczyna ściga Yato, chcąc by ten przywrócił ją do normalnego stanu – koniec końców dwójka ta zaczyna pracować razem. Yato znajduje też chłopca o imieniu Yukine, który zostaje jego “świętym skarbem”, osobą mogącą zamienić się w broń używaną przez bóstwa. Trójka ta rozpoczyna swoją walkę z zagrażającymi ludziom “you”.

Trailer

Oba anime opowiadają o upadłych bostwach, które z czasem stają się dobre, pomagają innym i zarabiają na swoje utrzymanie :D. Jeśli spodobało ci się jedno, musisz obejrzeć i drugie!
Lubisz piękną kreskę? Dopracowaną animacje? Ciekawe postacie i fabułę? To spodoba ci się również Kyoukai no Kanata. W obydwu znajdziemy magię trochę humoru, ale i wzruszające momenty. Obie serie wciągają.Chcesz mieć swoją własną liste anime?
Zarejestruj się!

Posiadasz konto w naszym portalu?
Zaloguj się

Dodał:

juzef
banners_01122014 dogry-160x600 Image Banner 160 x 600 banners_01122014 dogry-160x600 Image Banner 160 x 600
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

AksamitnyHeniekZapowiada się monotonne anime o walczących gimbusach, znowu... Taki tam test czy "nowa" produkcja się sprzeda? Jeśli tak to zakończenie będzie słabe. W sam raz, aby wyraz z popularnością można było zrobić następny sezon, klonujący poprzedni. To nie ma sensu. Czyżby fabuła była czymś odstraszającym? Ładne oczka bohaterki przykryją wszystko Uśmiech
DaidenMówisz Gimbusach(Yato?czy może Yukine,który nie walczy tylko służy jako broń?), śmieszne pisałeś to nie oglądając pewnie żadnego odcinka.Akcja z pewnością ciekawsza jest niż w 70% anime znajdujących się na tej stronie.
Darwian senseiWIdzę, że pod spodem bitwa na długość komentarzy Fajne
Co do anime, to przednie, jednyną rzzeczą która mnie rozczarowała były walki, które były monotonne i zawsze wyglądające tak samo. No może oprócz ostatniego odcinka, jak się Yato "przebudził", jk by był taki cały czas to pewnie dałbym 10, ale z racji, że jest bogiem zniszczenia, a szerzy wokół radość i miłość dam tylko 8.
"Gomene" Yato-san.
AksamitnyHeniekJak już się tak wszyscy podczepiają to ja też.

Aksamitne spojrzenie na Noragami Uśmiech

Jak to jest być bogiem w dzisiejszych czasach? Patrząc na życie Yato, głównego bohatera – bardzo trudno. Brak miejsca do zamieszkania, problemy wychowawcze młodzieży, dziewczyna z trudną prośbą, druga dziewczyna z morderczymi słonościami, trzecia dziewczyna będąca lekkoduchem, czwarta... piąta... Ogólnie nic fajnego, tylko pozornie. Otóż nasz bóg co w gustownym dresie biega, ma życie pełne niezapomnianych wrażeń. Przy tym jego podejście do wykonywanych obowiązków jest całkiem zabawne. Mimo braku powagi, kiedy trzeba zachowuje dojrzałość. Typowy przedstawiciel anime typu Shounen, czyli taki sympatyczny jegomość. Nic wiec dziwnego, jego lubię najbardziej z całego anime. Jest głównym czynnikiem wyróżniającym anime, pomimo niezbyt rozbudowanego charakteru i bardzo dobrze. Ode mnie dostaje wyróżnienie w postaci opisu na wyłącznosć. Co nie znaczy, że inne postacie nie zasługują.


Noragami to widowiskowe anime wpisujące się w gatunek Akcji. Specyfiką takich produkcji są bardzo bogate w efekty wizualne walki. Dobrze, że podczas dynamicznych scen, animacja nadąża, nie ma dziwacznych zniekształceń. Oczywiście nie wszystko jest takie piękne, muszą się pojawić słynę rozbłyski podczas skrzyżowania broni. Ot tak, aby zaoszczędzić na animacji. Niespecjalna jest to wada, raczej obowiązkowy element, znany fanom mangi oraz anime. Tradycja zachowana, można pisać dalej o wizualnej stronie anime. Musze przyznać, że kreska jest bardzo ładna. Może nie jest to nic niesamowitego, co wyróżnia się w produkcjach najnowszych, ale poziom jest zachowany i za to plus. Byłby drugi, gdyby pobawiono się trochę światłocieniem. W ciąż mam w pamięci piękne anime K - Project. Ale już nie zawstydzam, jest naprawdę dobrze.


Niestety, mogę się teraz zbytnio przyczepić. Przejdę do głównego dania, czyli fabuła! Jak na porządne anime przystało opowiadające o magicznym świecie z super mocami. Nie charakteryzuje się ona znaczną spójnością, a relacje między zdarzeniami są bardzo luźne. Kto by na to uwagę zwracał? Tylko osoba o zbyt dokładnym spojrzeniu, na szczęście takich nie ma. Prawda? Czas się przyjrzeć odpowiednim składnikom. Pewnie już zauważyliście, wymieniłem wcześniej klika z nich. Jest ich znaczna ilość. Dopisze jeszcze mroczą opowieść (powiało grozą, aż mnie ciarki przeszły), komedie (z krzesła można spać, uważajcie - nie koniecznie z powodu gagów), słodkie słodkości o gówniany bohaterek (stylu Moé nigdy za wiele!). Resztę do odkrycia pozostawiam wam, dociekliwym widzą. Teraz jest kwestia ich odpowiedniego połączenie. Złośliwi napiszą, że to takie wszystko i nic, ale takich osób się nie słucha. Ja podejdę do tego inaczej. Chociaż prawda, że próbowano podrzucić stanowczo zbyt wiele. Myślę jednak, że dzięki temu historia jest ciekawa. Szok! Dręczenie uczniów, samobójstwo(!), uszlachetnienie przez czepienie, nie zrozumienie uczuć, morderstwo(!), a nawet opętanie przez demona. Przypomina mi to złowieszcze sztachety (pozwolicie, że wykorzystam analogie do płotu) przez które przenikają jasne promienie szczęścia. Tak! To nasz wspaniały bóg... miłości? Czy o on nie jestem czasem mrocznym bogiem złych psot? Nieważne... W każdym racie kochany Yato sprawi, że zakończenie będzie szczęśliwe. Po prostu Super Men może się schować. Tylko trochę szkoda, że mam wrażenie, że już to gdzieś widziałem. Aczkolwiek miłych wspomnień, nigdy za wiele!


Trochę już mnie palce bolą, ale to mnie nie powstrzyma. Trzeba tworzyć opiniotwórczy komentarz, więc łyczek ciepłej herbatki i jedziemy dalej. Pamiętać trzeba, że oczka to nie jedyny zmysł człowieka. Dlatego, ciekawe kiedy będę mógł powąchać boga w dresach, ładna pani (co zwie się Hiyori) z anime twierdzi, że to wspaniały zapach. Dziwne japońskie wynalazki dajcie mi taką możliwość! Trochę poniosła mnie wodza wyobraźni, wracamy do tematu. Oczywiście, że chodzi o ścieżkę dźwiękową. Ten opening, ten ending! Nie mogę się zdecydować, co lepsze. To brzmienie sprawia, że mam ochotę odpłynąć, aż do samej Japonii. Oba utwory oczywiście polubiłem na odpowiednim portalu społecznościowym. Moi znajomi co J.muzki nie słuchają, byli zachwyceni. Nie mogli wyjść z zachwytu, że taki dobre utwory im podsunąłem. Czy jest lepsza rekomendacja, aby zachować muzykę z Noragami pamięci telefonu? Wątpię. Chciałbym z takim samym zapałem napisać o podkładzie muzycznym przeplatającym się przez całe anime, ale nie mogę. Nie to, że jest zły. Elektroniczne brzmienie wszyło świetnie. Tylko, że... Można głośniej? Nie, nie można. Szkoda, dreszczyk emocji na pewno znacznie by wzrósł. Silne uczucie wywołane charakterystycznym OST jest wprost proporcjonalne do jego długości.


Napisałem wiele, czas na odpowiednie podsumowanie. Napiszę tak, moim zdaniem Noragami niszczy system, przez pokazanie, że da się zrobić nie oficjalną kontynuacje (Kyoukai No Kanata starsza siostrzyczka Noragami), która tylko pozornie przekazuje to samo, jest zdecydowanie lepiej. Te niezapomniane, dojmujące przeżycia - na jedną noc. Zdecydowanie polecam fanom każdego anime. Odpalicie pierwszy odcinek to tak, jakbyście weszli do sklepu nie dla idiotów. Zero myślenia! Zero narzekania! Nie zwracaj uwagi na nic. Skup się na uśmiechu bohaterki, nic tak nie przyciąga fanów. Po prostu przyjemnie spędzony czas, sami zobaczcie Uśmiech

LenaWilkWięc drogi Henio kopiować i wklejać czyjąś recenzję to żaden wyczyn. Co innego gdybyś sam to napisał. Twój komentarz jest jota w jotę taki sam jak recenzja z pewnej strony. Zwracam honor jeśli z ciebie zerżnął.
wiroTygrysi co znalazłam cie
Lyuida fuq ? nie chce mi się czytać ;-;
TheMrEmperrorSkoro Henio mnie wyręczył nie będę przepisywał większości tego by wyrazić moje zdanie Uśmiech Dodam tylko że anime bardzo przyjemnie mi się oglądało niż większość podobnych serii. (Chociaż czasem przesadzali.) Ja daję anime 9/10 za mile spędzony czas.
ZickTy chyba masz za dużo wolnego czasu xD
KattyAż nie chce mi się tego czytać Uśmiech Ale po twoim komentarzu stwierdzam iż obejrzę t anime Uśmiech
krzysium10WooW ale się rozpisałeś, ale po pierwszej przeczytanej linijce nie chce mi się dalej czytać, bo i tak wiem co jest tam napisane Uśmiech
KroXv94Nieźle aksamitna lektura, fajnie się to czyta Uśmiech
HUMBOL1. niezapomnianych, a nie: "nie zapomnianych"
2. niespecjalna, a nie: "nie specjalna"
3. Ot tak, a nie : "od tak"
4. początek 3 akapitu jest niepoprawnie zredagowany, gdyż drugie zdanie jest urwane w połowie.
5. Bardzo dużo błędów składniowych
Nie chce mi się dalej wymieniać, bo jednak sporo tego w Twoich wypocinach znalazłem. Konkludując, zanim zaczniesz pisać tak długie wypowiedzi, naucz się poprawnie używać języka polskiego, gdyż te błędy są tak rażące, że odciągaja uwagę od treści Twojej wypowiedzi. Na marginesie tylko dodam, że nie mam nic przeciwko temu, żeby każdy posiadał swoje subiektywne zdanie na temat konkretnego anime. Nie podobało się? Ok, napisz o tym, ale poprawnie językowo.
uOrzechBrawa dla tego pana!! Heniu zawsze tak bardzo wszystkim wypomina ortografie i interpunkcję, a wychodzi szydło z worka ^^ że Ci się chciało z takiego gniota wyszukiwać błędów Pokazuje język
ChomikSonZgadza się, Heńka nie da się czytać :C.
Sideka kto by się przejmował takimi pierdołami jak kaligrafia ortografia itp... Uśmiech
NamenosTak się składa, że to nie egzamin na poprawną polszczyznę. Rozumiem, że ortografia może razić, ale kogo obchodzi czy robisz spację między wyrazami, albo jakiś zgubiony przecinek. 99.99% społeczeństwa nie potrafi używać poprawnej polszczyzny w 100%.
Patrykc4Heniek. Przeczytaj definicje gimbusa bo aczkolwiek pasuje ona w tej chwili do Cb. Komu się chce czytać tych twoich wypocin. Popatrz na tablice jaką walnąłeś. Tyyyyyyyylo litania xD
OrzeszekSkończyło się anime i tylko tutaj napiszę jedno zdanie, a reszte osobno ;D Pomyliłeś się na całej linii, żadne anime o gimbusach, a fabuła przebija nie jedno topowe anime .. Z przymrużeniem oka
AksamitnyHeniekJakieś 70% (zmyślona liczba, nieważne) użytkowników usilnie próbuje mnie i innych przekonać, że moja opinia jest nic nie warta. Czy zatem warto obejrzeć lub nie nie obejrzeć anime po mojej negatywnej ocenie? Nie sądzą, aby ktoś chciał działać wbrew logice. A prawda jest taka, że moja słowa są subiektywne. Pomimo tego, że opisując anime staram się być obiektywny. Biorąc to pod uwagę, logika działa przeciwko potraktowaniu ich serio. Czy zatem ostatecznie, dać się zniechęcić? Nie, najlepiej samemu sprawdzić, jak wygląda rzeczywistość. Chociaż patrząc na popularność różnych form blogów, lubimy sobie znaleźć osobę z którą w pewnym stopniu podzielamy tą samą opinie. Tym samym stosujemy się do niej. Jest to kwestia zaufania, której mi brakuje. Mam własne oczka, którymi sam oceniam. Przy czym niejednokrotnie się sparzę, a mogłem tego uniknąć czytając jeden z komentarzy Uśmiech
shadowek7Jestem na animeon.pl już niezwykle długo, ale dopiero ostatnimi czasy postanowiłem założyć konto. Często spotykałem się z Twoimi opiniami na temat większości popularnych anime. Z posiadanych przeze mnie informacji wynika, iż nie jesteś zatrudnionym przez grupę animeon.pl recenzentem. Wobec tego, nie dziw się kogoś, a raczej wielu osób, zdenerwowało to, że wszędzie usilnie wrzucasz swoje "3 grosze". Szukasz pogłosu? Jesteś niedowartościowany? Jeśli lubisz po prostu to robić, pisać opinie, recenzować, to poszukaj pracy w tym zakresie. Inaczej po prostu wiadomość ode mnie i od "70%" - daruj Sobie.
Pozdrawiam
hanlerNie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena i nikt niczego nie potrafi w ten sposób ocenić. Dlaczego? Bo zawsze to będą NASZE "obiektywne" spostrzeżenia, a oczywiście inni będą mieli inne "obiektywne" spostrzeżenia. Ach, ten OBIEKTYWIZM.
XenQPo 10 odcinkach mogę powiedzieć że bardzo się pomyliłeś . Świetna kreska, genialna muzyka i niejednoliniowa rozbudowana fabuła . Dalej twierdzisz że jest to kolejne "monotonne anime o walczących gimbusach" ?
AksamitnyHeniekNiestety, ale moja opinia po pierwszym odcinku jest nadal aktualna. Kreska nie wyróżnia się jakością ponad dzisiejsze produkcje. Brakuje porządnej ścieżki dźwiękowej, fajny opening oraz ending to za mało. Zobacz sobie anime Legenda Galaktycznych Bohaterów, to w nim jest fabuła wielowątkowa. Natomiast w przypadku Noragami nie wybiega ponad standard. Nie charakteryzuje się ona znaczną spójnością, a relacje między zdarzeniami są bardzo luźne. Dopiero od 10 odcinka zaczyna się coś ciekawego, a wcześniej to zapychacz. Tak, nadal uważam, że to monotonne anime o walczących gimbusach. Bardzo podobne do Kyoukai No Kanata i tak samo słabe Uśmiech
gainaxZwykły hejter - nie krytyk... ;p
AksamitnyHeniekTo ciekawa opinia. Rozwiń proszę swoją myśl - chciałbym zrozumieć, dlaczego tak sądzisz Uśmiech
XenQNie mówię oczywiście że jest to jakieś wielkie arcydzieło, na pewno nie dorównuje produkcjom takim jak Full Metal Alchemist: Brootherhood czy SAO, ale jak na mój gust jest to na pewno jedne z lepszych anime tego sezonu.
ShiraiStawiane FMA:B i SAO w jednym rzędzie to obelga dla Pani Hiromu Arakawy! Mimo że uwielbiam SAO, to do FMA daaaaleka droga Szeroki uśmiech

A co do Noragami.... zakończenie mnie LEKKO rozczarowało
KattyPatrzę na twoje komentarze.. i chyba ci się żadne anime nie podoba Z przymrużeniem oka Masz chyba słaby gust.
AksamitnyHeniekMoże i mam słaby gust, ale dla mnie jest ważne to, że jest mój - jestem z niego dumny. Wystarczy, że wejdziesz w mój profil. Następnie klikniesz zakładkę ulubione, a dowiesz jakie anime mi się podobają. Wtedy nie będziesz musiał wyrażać domysłów Uśmiech
Maciejus121212Jesteś strasznym pesymistą Heńku. Co komentarz, to negatywny. Pewnie tych pozytywnych jest tyle co placów jednej ręki Szeroki uśmiech Jednak jak już dasz pozytywny, to trzeba dane anime obejrzeć, skoro takiemu krytykowi się spodobało... Z przymrużeniem oka
LiasvielA więc Heniek jest autorytetem w dziedzinie oceniania anime, bo większość jego opinii jest negatywna? Jesteś poważny?
ValeciNightCo racja to racja xD
kamilgtntJa po prostu myśle, że te anime będzie czymś innym niż wszystkie, śliczna czcionka, humorek i innowacja Uśmiech Więc nie rozumiem twojego bólu.. wiesz chyba czego Uśmiech Pozdrawiam wszystkich OTAKU, którzy doceniają każde anime za takie jakie jest!
krzysium10Po twoim komentarzu jeszcze bardziej nabrałem chęci żeby zobaczyć to anime. Cenię twoje słowo lecz to co robisz przy każdym anime które dopiero ma jeden odcinek(czyli komentarz) mnie rozśmiesza Uśmiech
AksamitnyHeniekNie przesadzaj... Po drugim odcinku nadal jestem na dobrej drodze. Komentarz po pierwszym odcinku nadal aktualny. Myślę, że taki będzie do zakończenia anime Uśmiech
Rin36Nie ma to jak ocenianie anime po obejrzeniu jednego lub dwóch odcinków Z przymrużeniem oka
oriharano moim zdaniem anime poprawia się z odcinka na odcinek ,
Kuro-ShiroNie, nie jesteś na ,,dobrej drodze" Uśmiech
8Cloud8Po 4 dochodzę do wniosku że to naprawdę dobre anime i będę je kontynuował, sądzę że jestem na "dobrej drodze".
Kuro-ShiroHeniek, to dopiero PIERWSZY odcinek. Nic na podstawie tego nie przewidzisz, więc nie oceniaj tego tak pochopnie zanim anime nie dojdzie nawet do połowy =.=''
AksamitnyHeniekWiesz dlaczego Madara Uchiha walczy, jakby znał każdy ruch przeciwnika? Wraz z doświadczeniem nabył taką umiejętność Uśmiech
MayakaSŚmiechłem, nie zawsze jest tak jak jakiś znawca uważa... żebyś się czasem nie przejechał Uśmiech


Prosiłem o zaprzestanie tej dyskusji, zgodnie z tym co napisałem, za niezastosowanie się do wytycznych otrzymujesz ostrzeżenie. //Talduk
Talduk


Proszę o zakończenie dyskusji na temat oceniania przez innych anime, jeśli interesuje was to, proszę założyć temat na forum. Jeśli podejmie jeszcze ktoś tutaj tą rozmowę, otrzyma OSTRZEŻENIE.
Mi95Nie komentuj wszystkiego tak jakbyś był pewny tego co będzie.
sekundowiecSłaby argument .. lepiej pomyśl nad tym co piszesz ..
Kuro-ShiroSzkoda tylko, że walka, a oglądanie czegoś to zuuupełnie co innego Uśmiech
AskiriiMi się początek bardzo podobał.
Szykuje się fajny shounen a jako iż lubię tematykę duchów,bogów itp. to z chęcią obejrzę ten tytuł (:
alas992Heniek, bój się boga. To dopiero pierwszy odcinek 0.o
spikehardy746Uwielbiam takie anime Uśmiech
Arhay7Widzę Heniek iż ty to urodzony krytyk ale gdyby oceniać tak (każde) anime to nie miał bym co oglądać... Ja osobiscie wole zwracać uwage na pozytywne cechy, inaczej anime będzie nudne ^^
SzefuTeż ostatnimi czasy denerwuje mnie Heniek, ze swoim komentowaniem anime po pierwszym odcinku. W dodatku jeszcze nie spotkałem się z jakąś pozytywną opinią. Śmieszy mnie też fakt, że zaczął być uważanym za jakiegoś Guru krytyków anime... Najzabawniejsze jest jednak fakt, jakie anime ma w ulubionych, a nie są to jakieś wybitne tytuły. Fakt, miłe i popularne, ale 3 tasiemce i średniej jakości sezonówki nie czynią z niego jakiegoś Nieomylnego krytyka- raczej rozwydrzonego widza, który wszędzie doszukuje się minusów... Jego opinie są czysto indywidualne, co znaczy, że nie musicie ich słuchać i sami możecie dokonać oceny anime.
LukiMasterPolać temu panu. W każdym anime znajdzie się coś pozytywnego.
BezBarwnyw pełni się z wami zgadzam nie raz osoby krytykują anime które oglądam np to już było, słaba fabuła ale ja oglądam anime nie tylko te z oceny 10 ale też te które przyjemnie się ogląda i można się pośmiać a takie anime zwykle nie mają fabuły bo np gdzie macie fabułe w gintamie
EitaruHeniek po jaką chol... Ty oglądasz jakiekolwiek anime?Złość Tobie się nic nie podoba, a takimi komentarzami tylko wkurzasz, najlepiej znajdź sobie inne zainteresowanie skoro to ci nie pasuje i cię zawodzi. Nie da się ukryć że na 20 tytułów może jest jedno faktycznie z dobrą fabułą, ale to nie znaczy że przy każdej okazji musisz to podkreślać. Dobra, Anime zaczyna się fajnie, Kami będzie zabawny i to się liczy. Grunt to odstresować się po ciężkim dniuPokazuje język
Kuro-Shiro@Eitaru, masz w 100% racje Uśmiech
Ale dla mnie to anime jest akurat czymś więcej niż ,,odstresowaniem się po ciężkim dniu", wkręciłam się w nie Szeroki uśmiech
SzefuStandard od strony Wielkiego Guru Kryryków Aksamitnego Heńka...
A tak serio- tylko mi wydaje się że jest to jakby mix Blood Lad z Strike the Blood? Tylko że zamiast wampira mamy "małego" boga?
Kuro-Shiro@Szefu, nie bardzo... Np. W Blood Lad główna bohaterka jest uzależniona od krwi głównego bohatera, a w tym anime nie. W BL Staz był ,,otaku", miał świra na punkcie Japonii itp. A w Noragami nie. Światy, miejsce zdarzeń, fabuła, postacie też się od siebie różnią. W sumie to te anime nie mają żadnych wspólnych cech Uśmiech A co do Strike the Blood to pewna nie jestem, bo tylko jeden odc. obejrzałam tego anime, ale i tak uważam, że się bardzo różnią Uśmiech
Arhay7Nie bierz tego tak bardzo do siebie.. każdy ma prawo powiedzieć własne zdanie, lubię też czasem sobie Heńka komenty poczytać Z przymrużeniem oka ale koniec tego.. przecież tutaj się pisze co sądzimy o anime... osobiscie mam nadzieję iż będzię to dobre anime, przy którym nie będę się nudził Z przymrużeniem oka
Kuro-ShiroTyle, że skrytykowanie anime po pierwszym odcinku jest jak skrytykowanie całego (dwu-trzy godzinnego) filmu po pierwszej minucie ^^' Więc wiesz... Szeroki uśmiech
FEX__96Wygląda na super komedie Szeroki uśmiech ( tak wynika z pierszego odcinka Szeroki uśmiech)
FEX__96następne odcinki równie dobre Szeroki uśmiech
FEX__96następne nawet jeszcze lepsze Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
FEX__96Oglądnełem do końca i stwierdzam:
The End is EPIC!!
Super Anime od początku do końca!
Ocena: 100/10 Pokazuje język i do Ulubionych
Polecam!!! Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
jagodaaAle mi się japka ucieszyła, gdy w 9 odcinku zaczęła się wkradać
Spoiler :: Pokaż
odrobinka romansu. Z przymrużeniem oka
Hatemondaymnie też. i ta końcówka <3
Yuka770Pierwszy odcinek tak mi się spodobał, że zaczęłam czytać mange (co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło bo ogólnie nie przepadam za mangami) i muszę powiedzieć że jest po prostu piękna, zwłaszcza rozdziały po wydarzeniach w anime. I te relacje między główną trójką bohaterów... Coś pięknego. :3 Zwłaszcza Hiyori x Yato. Trochę mnie smuci że ostatnie odcinki to fillery (chociaż 11 odc wyszedł na prawde dobrze), ale fakt że w tych dwóch odcinkach nie zmieściliby Bishamon. Mam nadzieje że zrobią drugi sezon, bo historia Bishamon jest cudowna.
jagodaazgadzam się ! Lepiej troszkę, że zrobili filery niż zostawili wątek z Vena w połowie.. Liczę na drugi sezon, bo manga jest naprawdę dobra
Kyoko_Inunekoa ja myślę, że chcą to zakończyć bez drugiego sezonu... ;/ po co w ogóle dodawać postać, której tam nie było? -,- bez sensu, bo ja zaczęlam mangą i cieszyłam się na anime ._.
jagodaaMoże tak być :/ Wspomnieli nawet coś o 'ojcu' (Nora w 12 odc.), więc nie wiem czy, żeby zachęcić do czytania mangi czy może, aby zrobić mały podkład pod drugi sezon, chociaż wątpię, żeby się zamknęli nawet w 2 sezonie do wydarzeń z 'ojcem' ;p
jagodaaNajgorsze w tym anime jest to, ze ma tylko 12 odcinków
Kyoko_Inunekojeszcze nie ma xD dopiero jest 7, ale ova już wyszła, ostatnio w sklepie widziałam xD
Kuro-ShiroCO?! GDZIE?! W jakim sklepie sprzedają odcinki z anime?! GADAJ!!! Jeszcze nigdy w żadnym sklepie nie widziałam, by sprzedawali odcinki z anime O.o


Proszęęęęęęę powiedz :3
FrezjaStrasznie lubię anime o bóstwach. Szeroki uśmiech
I bardzo przyjemnie mi się oglądało te 3 odcinki.
Co do Ciebie Heniek, nie wiem, prawie pod każdym anime piszesz to samo: monotonne, brak fabuły. Nie w każdym anime fabuła określa się po pierwszym odcinku. A poza tym, ja zawsze, oglądając anime, pamiętam o tym, że anime wychodzą przede wszystkim na rynek japoński, są tworzone z myślą o tym rynku, o ich odbiorcach. A Japonia, jak wiadomo, jest krajem o zupełnie innej kulturze, tak samo japończycy różnią się od nas mentalnością, czy swoimi upodobaniami. To samo się tyczy mang, na których podstawie tworzy się wiele anime, chociażby właśnie Noragami.
My nic na to nie poradzimy. Pokazuje język

A anime jest fajne, ma ładna kreskę, podoba mi się muzyka, dla mnie jest świetne na odstresowanie się. Szeroki uśmiech
komichanMożna umierać - potwierdzili drugi sezon.
KamymaNajpierw go obejrzeć Szeroki uśmiech
komichanNo w sumie tak, ale z drugiej strony, można umrzeć, a potem kiedy wyjdzie pierwszy odcinek wkrzesić się - bum. XDDD Jezu, ale naprawdę ta seria zaśłużyła na drugi sezon. Jestem wielką fanką Noragami, dlatego nie mogę się doczekać, jak wyekranizują kolejny arc. :'Z przymrużeniem oka
Kira2000Co ile pojawiają się nowe odcinki?
Kuro-ShiroCo tydzień w poniedziałek (bądź niedzielę, nie pamiętam dokładnie), ale Polscy tłumacze nie chcą dupy ruszyć, żeby przetłumaczyć nowy odcinek, więc odcinki są zwykle z 3-7 dniowym opóźnieniem =.=''
Kyoko_Inunekow niedziele o 23.30 czasu japonskiego (tak mi się wydaje xd byłam zbyt nieprzytomna by pamiętać jak probowalam obejrzec pierwszy epek xd) czyli na polski czas to jest jakaś 15-16 (jak ktoś chce po ang to kolo 18 na 100% będzie gdzieś ;p)
PumasekCałkiem ciekawie sie zapowiada a ten per Bóg ciekawy ;D
700x200