Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl

700x200

Noragami

Ocena użytkowników:
8.5
Tytuł alternatywny: ノラガミ
Studio: BONES
Kategorie: Akcja, Komedia, Przygoda, Shounen, Super Moce
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 12 x 24 min - razem 288 min
Premiera: Niedziela, 05 Stycznia 2014
365 osób ogląda
3079 osób oglądało
47 osób wstrzymało
40 osób porzuciło
611 osób planuje

Opis

Yato jest pomniejszym bóstwem, któremu nie przeznaczono nawet jednej, małej kapliczki. Za cel obierając sobie wybudowanie w przyszłości własnej świątyni, wymalowuje on na murze swój numer telefonu i podpis, że rozwiążę każdy problem za drobną opłatą w postaci 5 yenów. Hiyori, córka pewnej szanowanej rodziny, zostaje potrącona przez samochód, kiedy to próbuje “uratować” przechodzącego przez ulicę, niewidzialnego dla innych ludzi Yato. Wydarzenie to sprawia, że od tej pory bardzo łatwo potrafi oddzielić swoją duszę od ciała. Dziewczyna ściga Yato, chcąc by ten przywrócił ją do normalnego stanu – koniec końców dwójka ta zaczyna pracować razem. Yato znajduje też chłopca o imieniu Yukine, który zostaje jego “świętym skarbem”, osobą mogącą zamienić się w broń używaną przez bóstwa. Trójka ta rozpoczyna swoją walkę z zagrażającymi ludziom “you”.

Trailer

Oba anime opowiadają o upadłych bostwach, które z czasem stają się dobre, pomagają innym i zarabiają na swoje utrzymanie :D. Jeśli spodobało ci się jedno, musisz obejrzeć i drugie!
Lubisz piękną kreskę? Dopracowaną animacje? Ciekawe postacie i fabułę? To spodoba ci się również Kyoukai no Kanata. W obydwu znajdziemy magię trochę humoru, ale i wzruszające momenty. Obie serie wciągają.Chcesz mieć swoją własną liste anime?
Zarejestruj się!

Posiadasz konto w naszym portalu?
Zaloguj się

Dodał:

juzef
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

AksamitnyHeniekZapowiada się monotonne anime o walczących gimbusach, znowu... Taki tam test czy "nowa" produkcja się sprzeda? Jeśli tak to zakończenie będzie słabe. W sam raz, aby wyraz z popularnością można było zrobić następny sezon, klonujący poprzedni. To nie ma sensu. Czyżby fabuła była czymś odstraszającym? Ładne oczka bohaterki przykryją wszystko Uśmiech
EitaruHeniek po jaką chol... Ty oglądasz jakiekolwiek anime?Złość Tobie się nic nie podoba, a takimi komentarzami tylko wkurzasz, najlepiej znajdź sobie inne zainteresowanie skoro to ci nie pasuje i cię zawodzi. Nie da się ukryć że na 20 tytułów może jest jedno faktycznie z dobrą fabułą, ale to nie znaczy że przy każdej okazji musisz to podkreślać. Dobra, Anime zaczyna się fajnie, Kami będzie zabawny i to się liczy. Grunt to odstresować się po ciężkim dniuPokazuje język
FEX__96Wygląda na super komedie Szeroki uśmiech ( tak wynika z pierszego odcinka Szeroki uśmiech)
jagodaaAle mi się japka ucieszyła, gdy w 9 odcinku zaczęła się wkradać
Spoiler :: Pokaż
odrobinka romansu. Z przymrużeniem oka
Yuka770Pierwszy odcinek tak mi się spodobał, że zaczęłam czytać mange (co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło bo ogólnie nie przepadam za mangami) i muszę powiedzieć że jest po prostu piękna, zwłaszcza rozdziały po wydarzeniach w anime. I te relacje między główną trójką bohaterów... Coś pięknego. :3 Zwłaszcza Hiyori x Yato. Trochę mnie smuci że ostatnie odcinki to fillery (chociaż 11 odc wyszedł na prawde dobrze), ale fakt że w tych dwóch odcinkach nie zmieściliby Bishamon. Mam nadzieje że zrobią drugi sezon, bo historia Bishamon jest cudowna.
jagodaaNajgorsze w tym anime jest to, ze ma tylko 12 odcinków
FrezjaStrasznie lubię anime o bóstwach. Szeroki uśmiech
I bardzo przyjemnie mi się oglądało te 3 odcinki.
Co do Ciebie Heniek, nie wiem, prawie pod każdym anime piszesz to samo: monotonne, brak fabuły. Nie w każdym anime fabuła określa się po pierwszym odcinku. A poza tym, ja zawsze, oglądając anime, pamiętam o tym, że anime wychodzą przede wszystkim na rynek japoński, są tworzone z myślą o tym rynku, o ich odbiorcach. A Japonia, jak wiadomo, jest krajem o zupełnie innej kulturze, tak samo japończycy różnią się od nas mentalnością, czy swoimi upodobaniami. To samo się tyczy mang, na których podstawie tworzy się wiele anime, chociażby właśnie Noragami.
My nic na to nie poradzimy. Pokazuje język

A anime jest fajne, ma ładna kreskę, podoba mi się muzyka, dla mnie jest świetne na odstresowanie się. Szeroki uśmiech
komichanMożna umierać - potwierdzili drugi sezon.
Kira2000Co ile pojawiają się nowe odcinki?
PumasekCałkiem ciekawie sie zapowiada a ten per Bóg ciekawy ;D