Anime online to nasza pasja.

Dzięki AnimeON, poznasz masę anime, przejrzysz nasze biblioteki anime online i
podzielisz się swoimi opiniami o najlepszych seriach anime online.
Game advertisements by <a href="http://www.game-advertising-online.com" target="_blank">Game Advertising Online</a> require iframes.


Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl


Steins;Gate

Ocena użytkowników:
9
Tytuł alternatywny:
Studio: White Fox
Kategorie: Science-fiction, Thriller
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 24 x 24 min - razem 576 min
Premiera: Środa, 06 Kwietnia 2011
Tłumaczenie: BAKA INU
178 osób ogląda
1053 osób oglądało
50 osób wstrzymało
28 osób porzuciło
612 osób planuje

Opis

Akcja Steins;Gate ma miejsce około rok po wydarzeniach w Akihabarze z serii Chaos;Head. Tytuł ten opowiada o grupie przyjaciół, którzy tak przerobili swoje mikrofalówki, że stały się one urządzeniami będącymi w stanie wysyłać wiadomości tekstowe do przeszłości. Podczas przeprowadzania różnych testów, zostają namierzeni przez organizację zwaną SERN, która także prowadzi badania nad podróżami w czasie. Nasi bohaterowie muszą zrobić, co w ich mocy, aby nie dać się im złapać.

Opis: Tanuki Anime - cezar

Trailer

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

MayakaSAnime istne arcydzieło, naprawdę ciężko znaleźć choć trochę podobne do tego. Koniec świetny, jak dla mnie nie ma niedomówień, wystarczy uruchomić swoją wyobraźnie ^^ 10/10 i ulu Uśmiech
IsidarTak, nie wiem czego tu ktoś mógłby nie rozumieć po początku spodziewałem się niezłego mind-niecenzuralne słowo z języka angielskiego (chyba wystarczy żeby nie dostać ostrzeżenia) takiego jak w mandze Tsubasa Reservoir Chronicle (anime przedstawia każdy wątek osobno więc ostatecznie sensu w nim brak) ale ładnie z wszystkiego wybrnęli 10/10
Kirito95Popieram @Marakas Uśmiech Zaiste jest to arcydzieło w każdym calu warte polecenia Uśmiech
Nie brakuje tu akcji, śmiechu (niektóre hasła powalały na kolana Szeroki uśmiech ), a także autorzy nie poskąpili nam całkiem niezłego dramatu. Wszystkie postaci polubiłem, kreska choć specyficzna to szybko się przyzwyczaiłem (ma swój urok i tyle Pokazuje język )
Nic tylko pazernie rzucić się na OVA i film Szeroki uśmiech
Naturalnie daję dyszkę i do ulubionych, bo niegodnym byłoby postąpić inaczej Uśmiech
SzefuWedług mnie jest to najlepsza adaptacja visual noveli jaka powstałą. Serio, nie widziałem lepszej adaptacji jakiejkolwiek vn Uśmiech
Kirito95Highschool DXD jest na podstawie Visual Novelki i moim skromnym zdaniem wyszło im na prawdę nieźle w porównaniu do oryginału.
oo44woNie, HS DxD nie jest na podstawie visual novel tylko na podstawie light novel.
czmzfz30Dobrze gada ! Polać Mu Szeroki uśmiech
SebowarGenialne Anime. Nietuzinkowa fabuła, a do tego szersze spojrzenie na temat podróży w czasie, sama akcja natomiast potrafi niekiedy doprowadzić widza do rzewnych łez. Bohaterowie są niezwykle zróżnicowani, a przy tym świetnie ucharakteryzowani. Bardzo dobrze także uchwycono 'przemiany wewnętrzne' bohaterów zarówno w dialogach, zachowaniu, jak i kresce.

Spoiler :: Pokaż
Np. coraz bardziej zrezygnowany wzrok głównego bohatera - bardzo przypomina Kenzo Tenmę z 'Monster'


Sama kreska także prezentuje się znakomicie. Ścieżka dźwiękowa jest świetnie wpasowana niekiedy potęgując napięcie i wagę scen, natomiast seiyū zostali świetnie dobrani, szczególnie główny bohater. Ostatnią, wartą wspominki rzeczą jest opening i ending - świetnie wpasowane w klimat serialu.

Serdecznie polecam.

Ocena: 10/10 + Ulubione
Yuu-chanMimo tego, że oglądałam nie tak dawno po raz drugi tą serię, to i tak nie potrafię się na temat Steins;Gate wypowiedzieć. Po prostu nie znajduję żadnych słów wyrażających mój zachwyt. Świetna kreska, rozbudowane charaktery bohaterów, genialna fabuła no i sam fakt, że mamy tu do czynienia z podróżami w czasie sprawia, że nie potrafiłabym postawić innej oceny niż 10/10.
El. Psy. Congroo.
AKARI3Świetne anime, choć z początku nie było wiadomo, czego się spodziewać - nie zapowiadało się, że aż tak dobrze poprowadzą fabułę. Minusik za niedopracowane szczegóły oraz niekonsekwencje. W komedii, czy lekkich filmach spokojnie bym darowała. Jednak od sf wymagam rzetelności. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to serial jak najbardziej godny polecenia!
Miszczu90Co o anime:
Jak wielu zacnych użytkowników przede mną napisało ta seria to istne arcydzieło. Fabuła epicka. Postaci wykreowane w najlepszy możliwy sposób, a i kreska przyjemna dla oka. Chciałbym rozpisać się więcej, ale niema takiej potrzeby. Drogi czytelniku tych wypocin: Musisz to obejrzeć!
10/10 i ulubione Uśmiech
OxeŚwietne anime bardzo wciąga ,niebanalna fabuła, ładna kreska, ciekawe postacie. Trudno o podobną produkcję 10/10 + do ulub.
OlalaAnime jest po prostu cudne. Owszem początek miało dziwny ale potem.. Fabuła tak się rozkręciła >w< bohaterowie są bardzo oryginalni. Kreska i muzyka też bardzo dobrze wykonane i dobrane. Aczkolwiek opening nie przypadł mi go gustu, chociaż.. Nie no był całkiem dobry ^^ to jest chyba najlepsze ,,naukowe,, anime jakie widziałam. Ktoś może stwierdzić że trochę namieszali tam.. Lecz to nie prawda (czasem się zdarzały małe niedociągnięcia) wystarczy się skupić na oglądaniu 9/10 C: tuturuuuu
Nathoscoś mi się wydaje że przeznaczone było mi obejrzeć te anime i choćbym nie wiem jak bardzo chciał nie udało by mi się tego zmienić Szok
Ta Fabuła postacie i końcówka nie da się opisać napisać a szczególnie ostatnie odcinki trzymały w napięciu.
10/10 do ulubionych i kiedyś do niego wrócę i zapewne szybciej niż mi się wydaje
MikashiJeeezuuuu ;-; Piękne *o* NIe oczekiwałem czegoś tak pięknego *,* A ta Fabuła.. Genialna. Tęsknię już ;-;
elowetrosahju Pokazuje język
Cała seria jest bardzo dobrze ukazana, jest to anime z naciskiem intelektualnym, co sprawia że całość jest na najwyższym poziomie i trzeba(na szczęście) pomyśleć podczas oglądania.
Fabuła zapięta na ostatni guzik Pokazuje język Każda podróż, każdy paradoks świetnie ukazany, nie są to sceny z dupy lecz wszystko poparte dokładnymi teoriami co sprawia że wszystko jest w miarę wiarygodne.
Postacie na bardzo wysokim poziomie, fajnie ukazane
Spoiler :: Pokaż
gdzie nawet Braun jest człowiekiem spisku
co daje na plus bo postacie są nieprzewidywalne Pokazuje język
No jedynie Suzu była i ta w okularach...
Motyw podróży w czasie jest świetnym pomysłem, jednak musi wszystko musi być logiczne i poukładane aby nie robić bezsensownego bajzlu w głowie i niedomówień.
Natomiast tu zostało to wykorzystane perfekcyjnie, wszystko jest logiczne, nie ma niedomówień
dzięki temu nie ma dziur w fabule.
Świetnie ukazane emocje Oka-rin'a, za każdym razem kiedy próbował
Spoiler :: Pokaż
cofać się w czasie i ratować tuturuu
czułem również miazgę w klacie, emocje po prostu odczuwałem z nim Uśmiech
Anime strasznie mi się spodobało, nawet zawarte tu są motywy z J.Titor'a Uśmiech
Podoba mi się również ze został tu zawarty morał o którym już kiedyś myślałem...co będzie jak człowiek wykombinuje i zbuduje wehikuł?? Na pewno nic dobrego z tego nie wyniknie, i wydaje mi się że to anime też ma taki ukryty morał aby nie zmieniać swoich błędów i przeszłości gdyż doprowadzi to do nawet upadku świata...

10/10 i ulubione <3
Polecam!!
<a href='http://www.game-advertising-online.com/' target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes