Anime online to nasza pasja.

Dzięki AnimeON, poznasz masę anime, przejrzysz nasze biblioteki anime online i
podzielisz się swoimi opiniami o najlepszych seriach anime online.
Game advertisements by <a href='http://www.game-advertising-online.com' target='_blank'>Game Advertising Online</a> require iframes.


Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl


Steins;Gate

Ocena użytkowników:
9
Tytuł alternatywny:
Studio: White Fox
Kategorie: Science-fiction, Thriller
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 24 x 24 min - razem 576 min
Premiera: Środa, 06 Kwietnia 2011
Tłumaczenie: BAKA INU
125 osób ogląda
817 osób oglądało
39 osób wstrzymało
20 osób porzuciło
517 osób planuje

Opis

Akcja Steins;Gate ma miejsce około rok po wydarzeniach w Akihabarze z serii Chaos;Head. Tytuł ten opowiada o grupie przyjaciół, którzy tak przerobili swoje mikrofalówki, że stały się one urządzeniami będącymi w stanie wysyłać wiadomości tekstowe do przeszłości. Podczas przeprowadzania różnych testów, zostają namierzeni przez organizację zwaną SERN, która także prowadzi badania nad podróżami w czasie. Nasi bohaterowie muszą zrobić, co w ich mocy, aby nie dać się im złapać.

Opis: Tanuki Anime - cezar

Trailer

Game advertisements by <a href='http://www.game-advertising-online.com' target='_blank'>Game Advertising Online</a> require iframes.
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

MayakaSAnime istne arcydzieło, naprawdę ciężko znaleźć choć trochę podobne do tego. Koniec świetny, jak dla mnie nie ma niedomówień, wystarczy uruchomić swoją wyobraźnie ^^ 10/10 i ulu Uśmiech
Kirito95Popieram @Marakas Uśmiech Zaiste jest to arcydzieło w każdym calu warte polecenia Uśmiech
Nie brakuje tu akcji, śmiechu (niektóre hasła powalały na kolana Szeroki uśmiech ), a także autorzy nie poskąpili nam całkiem niezłego dramatu. Wszystkie postaci polubiłem, kreska choć specyficzna to szybko się przyzwyczaiłem (ma swój urok i tyle Pokazuje język )
Nic tylko pazernie rzucić się na OVA i film Szeroki uśmiech
Naturalnie daję dyszkę i do ulubionych, bo niegodnym byłoby postąpić inaczej Uśmiech
SzefuWedług mnie jest to najlepsza adaptacja visual noveli jaka powstałą. Serio, nie widziałem lepszej adaptacji jakiejkolwiek vn Uśmiech
Kirito95Highschool DXD jest na podstawie Visual Novelki i moim skromnym zdaniem wyszło im na prawdę nieźle w porównaniu do oryginału.
czmzfz30Dobrze gada ! Polać Mu Szeroki uśmiech
SebowarGenialne Anime. Nietuzinkowa fabuła, a do tego szersze spojrzenie na temat podróży w czasie, sama akcja natomiast potrafi niekiedy doprowadzić widza do rzewnych łez. Bohaterowie są niezwykle zróżnicowani, a przy tym świetnie ucharakteryzowani. Bardzo dobrze także uchwycono 'przemiany wewnętrzne' bohaterów zarówno w dialogach, zachowaniu, jak i kresce.

Spoiler :: Pokaż
Np. coraz bardziej zrezygnowany wzrok głównego bohatera - bardzo przypomina Kenzo Tenmę z 'Monster'


Sama kreska także prezentuje się znakomicie. Ścieżka dźwiękowa jest świetnie wpasowana niekiedy potęgując napięcie i wagę scen, natomiast seiyū zostali świetnie dobrani, szczególnie główny bohater. Ostatnią, wartą wspominki rzeczą jest opening i ending - świetnie wpasowane w klimat serialu.

Serdecznie polecam.

Ocena: 10/10 + Ulubione
AKARI3Świetne anime, choć z początku nie było wiadomo, czego się spodziewać - nie zapowiadało się, że aż tak dobrze poprowadzą fabułę. Minusik za niedopracowane szczegóły oraz niekonsekwencje. W komedii, czy lekkich filmach spokojnie bym darowała. Jednak od sf wymagam rzetelności. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to serial jak najbardziej godny polecenia!
OxeŚwietne anime bardzo wciąga ,niebanalna fabuła, ładna kreska, ciekawe postacie. Trudno o podobną produkcję 10/10 + do ulub.
OlalaAnime jest po prostu cudne. Owszem początek miało dziwny ale potem.. Fabuła tak się rozkręciła >w< bohaterowie są bardzo oryginalni. Kreska i muzyka też bardzo dobrze wykonane i dobrane. Aczkolwiek opening nie przypadł mi go gustu, chociaż.. Nie no był całkiem dobry ^^ to jest chyba najlepsze ,,naukowe,, anime jakie widziałam. Ktoś może stwierdzić że trochę namieszali tam.. Lecz to nie prawda (czasem się zdarzały małe niedociągnięcia) wystarczy się skupić na oglądaniu 9/10 C: tuturuuuu
Nathoscoś mi się wydaje że przeznaczone było mi obejrzeć te anime i choćbym nie wiem jak bardzo chciał nie udało by mi się tego zmienić Szok
Ta Fabuła postacie i końcówka nie da się opisać napisać a szczególnie ostatnie odcinki trzymały w napięciu.
10/10 do ulubionych i kiedyś do niego wrócę i zapewne szybciej niż mi się wydaje
MikashiJeeezuuuu ;-; Piękne *o* NIe oczekiwałem czegoś tak pięknego *,* A ta Fabuła.. Genialna. Tęsknię już ;-;
AsumuelAnime jest po prostu klasą samą w sobie. Najlepsze, jakie obejrzałem do tej pory. 10/10
FiligranowyKrytykCiekawa i nowatorska fabuła naprawdę wzbudziła moje zainteresowanie, pojawiały się tu prawdziwe definicje naukowe, i nawet postać która istniała naprawdę i zrobiła troszku szumu w Internecie. Bohaterowie ich charakter i reakcje na wydarzenia są uzasadnione (Nie liczę tu wyskoków głównego bohatera, które nie ukrywam mnie trochę bawiły) i świetnie ukazane. Moja ocena może być mało obiektywna bo kręci mnie wszystko związane z czasem, a jak jeszcze jest to w miarę logicznie (chociaż pseudonaukowo) wyjaśnione to uśmiech sam ciśnie się na ustach. Humoru również się pojawił, ale taki prawdziwy przy którym idzie śmiechnąć. Lecz teraz czas na negatywy tego anime, nie przejmują się drobnymi niedociągnięciami trzeba zaznaczyć o chwiejności co do napięcia szczególnie w początkowych fazach, a gdy się już rozkręciło, to myślałem, że rozkręci się bardziej, mam delikatny niedosyt. Może temu anime czegoś zabrakło, albo to moja wina, bo jak słyszę o tematyce czasu to oczekuje czegoś co zamieni mój mózg w maź przypominającą zieloną galaretkę. Fajne
elSoloBardzo dziękuje za upload, cudowna kreska, choć w jednym momencie a natomiast
Spoiler :: Pokaż
gdy przybiegła mu powiedzieć że też go kocha
bardzo żałowałem że tak się rozstali, ale koniec końców wszystko się
Spoiler :: Pokaż
ułożyło jak powinno

10/10 i ulubione Uśmiech
<a href='http://www.game-advertising-online.com/' target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes