Wypełnij ankietę - która pozwoli nam ulepszyć animeon.pl

700x200

Strike the Blood

Ocena użytkowników:
8.2
Tytuł alternatywny: ストライク・ザ・ブラッド
Studio: Silver Link, Connect
Kategorie: Ecchi, Fantasy, Akcja, Szkoła, Shounen, Super Moce, Nadnaturalne, Wampiry
Rodzaj produkcji: TV
Ilość odcinków: 24 x 24 min - razem 576 min
Premiera: Piątek, 04 Października 2013
517 osób ogląda
1823 osób oglądało
97 osób wstrzymało
63 osób porzuciło
510 osób planuje

Opis

Czwarty Przodek to najsilniejszy wampir świata, który powinien istnieć tylko w legendach. Powinien. Z jakiegoś powodu ten tajemniczy wampir pojawił się w Japonii w towarzystwie dwunastu siejących nieszczęścia Kenjuu. Obserwować oraz w razie czego zlikwidować Czwartego Przodka – zadanie to rząd, na czele z Królem Lwem, przydziela magowi bojowemu znanemu jako Miecz Szamana. Jednakże nie wiadomo dlaczego, ale do misji zostaje wyznaczona uczennica Miecza Szamana, Yukina Himegari. Dzierżąc w dłoniach najsilniejszą broń przeciw-przodkom, duchową włócznię, dziewczyna dociera do Dzielnicy Demonów w mieście Itogami. Jaka jednak jest prawdziwa tożsamość Czwartego Przodka, a raczej Kojou Akatsukiego, którego tam niespodziewanie spotyka!?


autor Kliiper

Trailer

W obu przypadkach mamy do czynienia z głównym protoplastą, który stał się "tym złym" wbrew jego woli i musi udowodnić całemu światu, że nie stanowi zagrożenia. Pewne organizacje magiczne starają się powstrzymać zło w bohaterze, poprzez przysyłanie odpowiednich obserwatorów, których celem jest neutralizacja zła. Nasz wybraniec musi udowodnić całemu światu, że mimo tego, iż skazany jest na posiadanie diabelskich umiejętności- potrafi czynić dobro.
Gdy oglądałem Strike the Blood przychodił mi na myśl tutuł tego anime. I ogólnie kso kso bagajaro Strike the blood to gónwo. Jp Jp HWDP Jolo SWAG. Rzabka Krul!!!Chcesz mieć swoją własną liste anime?
Zarejestruj się!

Posiadasz konto w naszym portalu?
Zaloguj się
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Rangi


O co chodzi?


Rangi są nową funkcją portalu animeOn. Rangi nie są jednak stałą nagrodą. Tylko ogreślona przez range liczba osób spełniająca odpowiednie warunki może posiadać daną range. Warunki otrzymania rangi są sprawdzane raz na 24 godziny, około 5:00.


Rodzaje rang


- Trzydzieści pierwszych osób z największą liczbą komentarzy

- Piętnaście pierwszych osób z największą liczbą głosów za wszystkie napisane rekomendacje

- Dwadzieścia pierwszych osób z największą liczbą podziękowań za odcinki

- Trzydzieści pierwszych osób z najdłuższym czasem spędzonym przed anime

- Piętnaście osób z największą ilością lajków za komentarze

Darwian senseiNo 2 odcinek coś się spóźnia... Czy to możliwe, że palce maczało w tym polskie PKP?
GedehooSzkoła, Ecchi, Akcja i Fantasy Szeroki uśmiech To seria na pewno dla mnie. Szeroki uśmiech Biorę się za oglądanie. Uśmiech
GedehooPierwszy odcinek stworzył taką fajną atmosferę dzięki której nadrobiłem 7 odcinków w jeden dzień ale powoli ona znika. Smutek Mam nadzieje że nie powtórzy się scenariusz jak w SAO gdzie pierwsza połowa anime była fantastyczna a druga wprowadzała w stan letargu Smutek
AlenCo to by powiedzieć o tym anime ? Początek był fajny nawet bardzo ale później już trochę gorzej,sytuacje pogarszała jeszcze Yukina która drażni widza do granic możliwości,dziwna postać jest bo jest ale nic istotnego nie wnosi Szeroki uśmiech
HybrydusCiągle ten sam schemat "Od teraz to moja walka, nie sempai to nasza walka" zaczyna mnie to wkurzać.....
Slumax8 odcinek jest genialny ! Już nie mogę się doczekać kolejnego Szeroki uśmiech
TheMrEmperrorPierwszy odcinek zacny Szeroki uśmiech
JulAssGówno, gówno totalne, nie wiem czym się tu zachwycać. Niedopracowana fabułą, beznadziejnie zrobiony charakter postaci, muzyka dno, a ckliwe teksty typu ,, Nie, to nasza walka " przyprawiały mnie o mdłości. Obejrzałem to anime tylko dlatego że zwykle kończę serie, którą zacząłem. Człowieku, który planujesz obejrzeć to anime - nie trać tych cennych 10 godzin swojego życia na oglądanie tej serii. Ogólna ocena 3/10 bo kreska nie była aż tak brzydka... reszta dno.
NIE polecam i na pewno NIE wrócę do tego anime.
IncoreAnime OGENIALNE, świetna muzyka, przepiękna kreska, wciągająca fabuła, można by tak w nieskończoność, nie wiem dlaczego nie jest na 1 miejscu tego sezonu, 10/10 i do ulubionych.
NamenosSłabizna... Najciekawsze momenty są wtedy kiedy nic się nie dzieje. Jak zaczyna się "akcja" to mnie naciąga... Przejadły mi się już te nowe produkcje "akcji" i "fantasy" Szeroki uśmiech

Szkoda bo wydawało mi się początkowo że anime ma potencjał.