Lista Anime

Sortuj:
07-Ghost

24/odc

Adaptacja: Manga

Typ: TV

Status: Zakończone

Data Emisji: 06/04/2009 - 22/09/2009

Liczba Odcinków: 25

Opis Anime

Teito Klein jest rekrutem w akademii wojskowej, a wcześniej był niewolnikiem. Nie pamięta on nic z wczesnego dzieciństwa. Jedynie jakieś pojedyncze obrazy pojawiające się w jego snach. Jego najbliższym przyjacielem jest Mikage. Pewnego dnia, tuż przed egzaminami, Teito nagle przypomina sobie, że jego ojciec został zabity przez Anayame, który jest wysoko postawioną osobą w armii. Gdy tylko nadarza się okazja i może się zemścić - atakuje go, za co zostaje wtrącony do lochu. Na szczęście wyciąga go stamtąd Mikage. Podczas ucieczki Teito wpada na biskupów z pobliskiego kościoła. Tam udaje mu się odzyskać kolejne części pamięci i poznać swoją moc.

Lista Gatunków

Dramat Komedia Akcja Magia Wojskowe Fantasy
18if

?/odc

Adaptacja: Gra

Typ: TV

Status: Emitowane

Data Emisji: 07/07/2017 - ?

Liczba Odcinków: 8

Opis Anime

Na obecny moment opis fabuły nie jest znany.

Lista Gatunków

25-sai no Joshikousei

6 min/odc

Adaptacja: Manga

Typ: TV

Status: Emitowane

Data Emisji: 08/01/2018 - ?

Liczba Odcinków: 12

Opis Anime

Hana Natori to zwykła 25-letnia kobieta, której kuzyn nie chce iść do liceum. Postanawia więc pójść zamiast niego do szkoły. Podszywa się pod zwykłą uczennicę, a w szkole rozpoznaje ją jej stary kolega ze szkoły, który teraz tam jest nauczycielem historii. (Źródło: anime24.pl)

Lista Gatunków

Ecchi Szkolne Romans
3-gatsu no Lion

24 min/odc

Adaptacja: Manga

Typ: TV

Status: Zakończone

Data Emisji: 08/10/2016 - 18/03/2017

Liczba Odcinków: 22

Opis Anime

Siedemnastoletni Rei Kiriyama jest społecznym zerem. Nie ma rodziny ani przyjaciół, rzucił szkołę i wyprowadził się od swoich adopcyjnych opiekunów, z którymi mu się nie układa. Nawet jego imię znaczy dosłownie zero. Niezależnie od tych trudności, Kiriyama jest w stanie sam się utrzymać, gdyż został wykwalifikowanym graczem w shogi, typowanym do osiągnięcia wybitnych sukcesów jako jeden z najmłodszych profesjonalistów w grze. Pomimo swoich triumfów chłopak ma tak wiele problemów, iż jego przyszłość jest bardzo niepewna, a emocjonalne wahania mają niebagatelny wpływ na jego wyniki w turniejach. Cała ta sytuacja przytłacza i tak już mocno przygnębionego Kiriyamę, a jedynymi osobami, które zdają się nieco łagodzić wewnętrzny niepokój nastolatka, są mieszkające na posesji nieopodal siostry Kawamoto, co chwilę zapraszające go do swojego domu. Akari, Hinata i Momo, pomimo nieobecności rodziców, same dzielnie opiekują się swoim lokum, sobą nawzajem oraz niezliczoną ilością kotów. Choć Rei broni się przed nawiązywaniem więzi rękoma i nogami, coś ciągnie go do tego swojskiego, pełnego ciepła i miłości miejsca...

Lista Gatunków

Dramat Okruchy życia Seinen
3-gatsu no Lion 2nd Season

25 min/odc

Adaptacja: Manga

Typ: TV

Status: Emitowane

Data Emisji: 14/10/2017 - ?

Liczba Odcinków: 22

Opis Anime

Drugi sezon anime 3-gatsu no Lion.

Lista Gatunków

Dramat Okruchy życia Seinen Gra
1 1 3
3-gatsu no Lion Recap

25 min/odc

Adaptacja: Manga

Typ: TV

Status: Zakończone

Data Emisji: 29/12/2016 - 29/12/2016

Liczba Odcinków: 1

Opis Anime

Podsumowanie pierwszych 11 odcinków 3-gatsu no Lion.

Lista Gatunków

Dramat
30-sai no Hoken Taiiku

12/odc

Adaptacja: Książka

Typ: TV

Status: Zakończone

Data Emisji: 07/04/2011 - 23/06/2011

Liczba Odcinków: 12

Opis Anime

Imagawa Hayo ma 30 lat i do tej pory nie miał dziewczyny. W analogicznej sytuacji znajduje się pewna dziewica, Andou Natsu. Na ziemię zstępują bogowie i wyciągają ku nim pomocne dłonie. Ich zadaniem jest sprawienie, by Imagawa i Andou podzielili się ze sobą swoim, pilnie strzeżonym do tej pory, skarbem. Mężni bogowie dają z siebie wszystko, jednak to nie takie proste. Zakochana para należy do gatunku ludzi wrażliwych, nieśmiałych i nieco staroświeckich – są oporni na poddawanie się współczesnym trendom i naukom wpajanym im przez bogów.

Lista Gatunków

Komedia Ecchi Parodia Nadprzyrodzone Romans Seinen
3 0 0
6HP (Six Hearts Princess)

?/odc

Adaptacja: Oryginalne

Typ: Specjal

Status: Emitowane

Data Emisji: 24/09/2017 - ?

Liczba Odcinków: 3

Opis Anime

Seria zaledwie 3 odcinków, opowiadająca losy magicznych dziewczynek. Anime powstało w ramach promocji linii kosmetyków. Źródło: anime24.pl

Lista Gatunków

Dramat Magia
Abenobashi Mahou☆Shoutengai

24 min./odc

Adaptacja: Manga

Typ: TV

Status: Zakończone

Data Emisji: 04/04/2002 - 27/06/2002

Liczba Odcinków: 13

Opis Anime

Przyjaciele z dzieciństwa, Arumi i Sasshi mieszkają w dzielnicy Abenobashi. Po pewnym wypadku przenoszą się do alternatywnego świata. Chcąc wrócić do swojej rzeczywistości podróżują po innych światach, gdzie muszą stawić czoła między innymi światom zbudowanym na sciene fiction, wojnie, fantasy, grach dating sim oraz amerykańskich filmach. Każdy alternatywny świat jest odzwierciedleniem zainteresowań Sasshi'ego.

Lista Gatunków

Komedia Ecchi Parodia Fantasy
Absolute Duo

24/odc

Adaptacja: Light Novel

Typ: TV

Status: Zakończone

Data Emisji: 04/01/2015 - 22/03/2015

Liczba Odcinków: 12

Opis Anime

Osoby, które mogą materializować broń z duszy, nazywają się "Blazers", a uczęszczają do High School Academy w Kouryou, aby wykorzystać swoje umiejętności. Każdy student musi partnerować się z drugim, w nadziei, że pewnego dnia para może osiągnąć moc Absolutu Duo.Tooru Kokonoe ma zamiar uczęszczać do tej uczelni, aby zdobyć władzę po tym, jak jego siostra i przyjaciele zostali zabici przez tajemniczego człowieka. Jednak w trakcie ceremonii otwarcia zmuszony jest do pojedynku przeciwko osobie siedzącej obok, z tym że przegrany został loser. Ponieważ Tooru przygotowuje się do tego, aby wszystko pasowało, to nie jest bronią, która manifestuje się z jego duszy, ale tarczą, nieregularnością, która przyciąga uwagę zagranicznego studenta Julie Sigtuna.

Lista Gatunków

Ecchi Szkolne Akcja Harem Nadprzyrodzone Romans