Quan Zhi Gao Shou

(Full-Time Expert, The King's Avatar)
4.55 Quan Zhi Gao Shou

20 min/odc

19 głosów

Adaptacja: Light Novel

Typ: TV

Status: Emitowane

Data Emisji: 07/04/2017 - ?

Liczba Odcinków: 12

Sezon: Wiosna 2017

MPAA: PG-13

Komedia Akcja Przygodowe

Opis Fabuły

W świecie gry mmo Glory, Ye Xiu został odnotowany jako jeden z najlepszych profesjonalnych graczy. Mimo to z niewiadomych przyczyn został on wyrzucony z drużyny. Po opuszczeniu profesjonalnej sceny, znalazł pracę jako menadżer w kafejce internetowej. Gdy powstał 10 serwer Glory, Ye Xiu powrócił do gry raz jeszcze, jak potoczą się jego losy?

Odcinki

Zwiastuny

Aktualnie seria nie posiada żadnych zwiastunów.

Powiązane Tytuły

Brak powiązanych tytułów.

Recenzje (1)

anime online avatar dark-boy.jpg
Lucifer

Ocena ogólna: 5/5

Głosy: +2 / 2 głosy

Data dodania: 17/05/2017


Na obecną chwilę moim zdaniem jest to jeden z najlepszych tytułów, jak nie najlepszy sezonu wiosennego 2017r.

Anime posiada bardzo dobrą kreskę jak i fabułę. Fajnie jest przenieść się w świat gry multiplayer, przeżywać wiele przygód itd. Sam na co dzień uwielbiam gry MMORPG, dzięki czemu to anime ma miejsce w moim sercu. Jedyną wadą a może i zaletą jest ścieżka dźwiękowa. Co prawda jest to chińska ścieżka dźwiękowa, która dla niektórych jest okropna, dla innych nie ma znaczenia a dla mnie jest to jakaś nowość, odstępstwo. Jest to moje pierwsze anime z chińską ścieżką dźwiękową. Jest to jakieś odstępstwo od normy Anime=Japonia.

Podsumowując anime jest bardzo ciekawym, interesującym jak i tajemniczym anime. Z odcinka na odcinek poznajemy nowe tajemnice głównego bohatera oraz jego przeszłość. Nie można zapomnieć również, o bardzo dobrym endingu, który zapisał się u mnie w głowie na zawsze.

Gorąco zachęcam wszystkich do obejrzenia tego anime, niestety obecnie jest problem z tłumaczeniami polskimi, ale na szczęście są tłumaczenia angielskie.

Czytaj Więcej...

Komentarze

anime online avatar kprojectredkind.jpg
LordYeXiu #273

13/06/2017 02:06

Na początku myślałem, że to nie będzie Anime, które mógłbym obejrzeć bez żadnego "ale", ale po pierwszym odcinku szybko zmieniłem zdanie. Dziwnie jest oglądać Anime z Chińskimi seiyu, ponieważ większość życia oglądam Japońskie produkcje. Nie żałuję jednak czasu poświęconego na każdą sekundę tej Serii. Uczucia, które towarzyszą mi podczas oglądania każdego kolejnego odcinka są nie do opisania. Epickość tego Anime jest wyraźnie odczuwalna przy każdej sekundzie. Nie spodziewałem się, że ta seria będzie aż tak dobra. Obecnie nie przeszkadza mi ten chiński dźwięk, jest wręcz nieziemski. Ciekawa odskocznia od Japońskiej codzienności. :) Opening i Ending jest świetny; poza Anime słucham obydwu przy grach, czy nawet przy odpoczynku. :)