Shiki

3.87 /5
38 głosów

Ocena:

Shiki - Recenzja użytkownika Nao

avatar Nao

10 miesięcy temu przez Nao

Trzeba zauważyć, że jest to jednak tasiemiec.

   Szukając jakiegos dobrego Anime, nie szukałam tasiemca, ale zachęciło mnie to, jak został przedstawiony zwiastun i opis.

Trzeba zauważyć, że teraz (przerwa swiąteczna) jest najlepszy czas na obejrzenie sobie takich tasiemców jak ten, jednak ja zrobiłam to w tydzień szkolny. Zafiksowałam się i oglądałam po 6 odcinków dziennie co zajmuję mi około 3 dni oglądania.

Anime ma dobrą, i oryginalną fabułę. Niespodziewane wzloty i upadki postaci pokazują poziom prestiżu tego Anime. Walnęłabym tutaj wielkiego spojlera, ale nie chcę nikomu niszczyć życia. [gdybym ja się rozpisała, to napisałabym nawet konwersacje co do słowa, więc oszczędźmy ciekawym tego anime smutku i żalu do mnie].

Czwórka jest za takie dosc dziwne zakończenie Anime. Oczywiscie- to horror, nie spodziewałam, się odrodzenia wszystkich Shiki, ale w trakcie oglądania miałam nadzieję, na stworzenie np. jakiegos swiata dla nich, czy dawania im konserwowanej sztucznej krwi.

                Jest to HORROR, nie komedia, takie zakończenie było zrozumiałe, i oczekiwane, ale ja jednak jestem miłosniczką komedii szkolnych.
                                                                                                                                                   Te, no Nao

Więcej recenzji...