Shiki

3.85 /5
40 głosów

Ocena:

Shiki - Recenzja użytkownika Nao

avatar Nao

1 rok temu przez Nao

Trzeba zauważyć, że jest to jednak tasiemiec.

   Szukając jakiegos dobrego Anime, nie szukałam tasiemca, ale zachęciło mnie to, jak został przedstawiony zwiastun i opis.

Trzeba zauważyć, że teraz (przerwa swiąteczna) jest najlepszy czas na obejrzenie sobie takich tasiemców jak ten, jednak ja zrobiłam to w tydzień szkolny. Zafiksowałam się i oglądałam po 6 odcinków dziennie co zajmuję mi około 3 dni oglądania.

Anime ma dobrą, i oryginalną fabułę. Niespodziewane wzloty i upadki postaci pokazują poziom prestiżu tego Anime. Walnęłabym tutaj wielkiego spojlera, ale nie chcę nikomu niszczyć życia. [gdybym ja się rozpisała, to napisałabym nawet konwersacje co do słowa, więc oszczędźmy ciekawym tego anime smutku i żalu do mnie].

Czwórka jest za takie dosc dziwne zakończenie Anime. Oczywiscie- to horror, nie spodziewałam, się odrodzenia wszystkich Shiki, ale w trakcie oglądania miałam nadzieję, na stworzenie np. jakiegos swiata dla nich, czy dawania im konserwowanej sztucznej krwi.

                Jest to HORROR, nie komedia, takie zakończenie było zrozumiałe, i oczekiwane, ale ja jednak jestem miłosniczką komedii szkolnych.
                                                                                                                                                   Te, no Nao

Więcej recenzji...