alt

Przełęcz Ocalonych CDA - Oglądaj cały film

rating8.2
13 101
Ocen
calendar2016
time2h 19m
Schyłek drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy ciężkie walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss (Andrew Garfield), sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się wobec niego mylono. Podczas najcięższych starć, wielokrotnie ryzykując życiem, wydostaje z ognia walki ponad 70 rannych żołnierzy. Tak rodzi się legenda bezbronnego bohatera.

Aktorzy

Actor Sam Worthington

Sam Worthington

Actor Vince Vaughn

Vince Vaughn

Actor Teresa Palmer

Teresa Palmer

Actor Hugo Weaving

Hugo Weaving

Actor Andrew Garfield

Andrew Garfield

Actor Rachel Griffiths

Rachel Griffiths

Actor Luke Bracey

Luke Bracey

Actor Richard Roxburgh

Richard Roxburgh

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film Przełęcz Ocalonych 2016 online po polsku

Jesteś fanem filmów wojennych z niewiarygodnymi historiami prawdziwych bohaterów? Jeśli tak, z pewnością nie możesz przegapić "Przełęczy Ocalonych" z 2016 roku. Ta poruszająca opowieść o odwadze i wytrwałości jest teraz dostępna w całości online po polsku na stronie animeon.pl. Dzięki temu możesz wygodnie obejrzeć ten film w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu.

Przełęcz Ocalonych to prawdziwa historia wojenna z czasów II wojny światowej, która pokazuje niezwykłego bohatera – Desmonda Dossa. Ten młody człowiek podjął niezwykle trudną decyzję, by wziąć udział w walkach na Pacyfiku, ale bez używania broni. Jak się wkrótce okaże, jego odwaga i determinacja w ratowaniu życia zostały wystawione na niewyobrażalną próbę.

Na stronie animeon.pl możesz obejrzeć ten poruszający dramat wojenny w całości i to za darmo. Po polsku, dzięki lektorowi lub napisom, możesz w pełni zrozumieć i przeżyć tę niezwykłą historię. Przełęcz Ocalonych to film, który z pewnością pozostawi w Tobie niezatarte wrażenie i będziesz chciał go obejrzeć wielokrotnie.

Nie zwlekaj więc dłużej – przejdź na stronę animeon.pl i wybierz "Przełęcz Ocalonych" z 2016 roku. Ta wyjątkowa opowieść czeka na Ciebie i jest w zasięgu kilku kliknięć. Obejrzyj cały film online po polsku i przekonaj się, jak wielką siłą może być ludzki duch w obliczu najtrudniejszych prób.

 • Przełęcz Ocalonych to poruszający dramat wojenny z 2016 roku
 • Możesz go obejrzeć w całości online po polsku na stronie animeon.pl
 • Film jest dostępny za darmo, z lektorem lub napisami
 • To niezwykła, prawdziwa historia o odwadze i wytrwałości Desmonda Dossa

Przełęcz Ocalonych

Przełęcz Ocalonych 2016 Gdzie obejrzeć cały film online

Szukasz miejsca, gdzie możesz wygodnie obejrzeć cały film "Przełęcz Ocalonych" z 2016 roku? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – stronę animeon.pl. To właśnie tutaj znajdziesz ten niezwykły dramat wojenny w pełnej wersji i to całkowicie za darmo! Nie musisz więc szukać dalej – wystarczy, że odwiedzisz animeon.pl i będziesz mógł cieszyć się tym filmem w dowolnej chwili.

Na tej stronie masz do wyboru różne opcje oglądania – możesz zdecydować się na wersję z lektorem po polsku lub z napisami. Dzięki temu nie umknie Ci żadna istotna scena ani dialog, a cała historia będzie dla Ciebie w pełni zrozumiała. Dodatkowo, oglądanie filmu online daje Ci pełną swobodę – możesz zrobić przerwę w dowolnym momencie i wrócić do niego później.

Przełęcz Ocalonych to film, który na pewno Cię poruszy i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Dlatego warto obejrzeć go w najlepszej jakości i bez żadnych przeszkód. Na animeon.pl masz do tego idealne warunki – wystarczy tylko kliknąć i już możesz cieszyć się tym niezwykłym dziełem kinematografii.

Nie zwlekaj więc dłużej – teraz masz okazję, by obejrzeć Przełęcz Ocalonych 2016 w całości online. Na stronie animeon.pl znajdziesz ten film dostępny za darmo, z lektorem lub napisami po polsku. Zapraszamy do oglądania!

 • Na stronie animeon.pl możesz obejrzeć cały film "Przełęcz Ocalonych" z 2016 roku
 • Film jest dostępny za darmo, z lektorem po polsku lub z napisami
 • Oglądanie online daje Ci pełną swobodę i wygodę
 • Nie musisz już szukać dalej – animeon.pl to idealne miejsce na obejrzenie tego niezwykłego dramatu wojennego

Przełęcz Ocalonych 2016 Za darmo z lektorem i napisami

Uwielbiasz filmy wojenne pełne niesamowitych historii i bohaterskich postaw? A może po prostu cenisz sobie dobre kino, które porusza ważne tematy i zostawia niezatarte wrażenie? Jeśli tak, to z pewnością nie możesz przegapić "Przełęczy Ocalonych" z 2016 roku. A najlepsze jest to, że ten niezwykły dramat wojenny możesz obejrzeć w całości za darmo na stronie animeon.pl!

Przełęcz Ocalonych to film oparty na prawdziwych wydarzeniach, który przenosi nas w sam środek bitew na Pacyfiku podczas II wojny światowej. Poznajemy tutaj niezwykłą historię Desmonda Dossa – młodego sanitariusza, który zdecydował się na służbę wojskową, ale bez używania broni. Jego odwaga i determinacja w ratowaniu życia zostaną wystawione na niewyobrażalną próbę.

Na animeon.pl możesz obejrzeć ten poruszający dramat bez żadnych opłat. Co więcej, masz do wyboru wersję z lektorem po polsku lub z napisami. Dzięki temu w pełni zrozumiesz całą fabułę i nie umknie Ci żaden istotny dialog czy scena akcji. To gwarancja niezapomnianych wrażeń z seansu!

Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej – przejdź na animeon.pl i wybierz "Przełęcz Ocalonych". Ten wyjątkowy film czeka na Ciebie całkowicie za darmo, a dzięki lektorowi lub napisom będziesz mógł w pełni zrozumieć i przeżyć tę niezwykłą opowieść o bohaterskiej postawie w obliczu wojny. To z pewnością będzie seans, który na długo pozostanie w Twojej pamięci!

Przełęcz Ocalonych 2016 dramat Vendian Entertainment

"Przełęcz Ocalonych" to poruszający dramat wojenny z 2016 roku, który został wyreżyserowany przez Mela Gibsona. Film opowiada prawdziwą historię Desmonda Dossa, młodego sanitariusza, który podczas II wojny światowej zdecydował się wziąć udział w walkach na Pacyfiku, ale bez używania broni.

Producentem tego niezwykłego obrazu była wytwórnia Vendian Entertainment, znana z wybitnych filmów opartych na faktach, takich jak "Niepokonany" czy "Więzień nienawiści". Dzięki temu możemy mieć pewność, że historia przedstawiona w "Przełęczy Ocalonych" została opowiedziana w sposób wierny i szczegółowy, z dbałością o najdrobniejsze detale.

Dramat ten przenosi nas w sam środek bitew na Pacyfiku, gdzie Desmond Doss wykazał się niezwykłą odwagą i determinacją w ratowaniu życia swoich towarzyszy broni. Mimo braku broni, niejednokrotnie narażał własne życie, by nieść pomoc rannym żołnierzom. Jego bohaterska postawa została doceniona i nagrodzono go Medalem Honoru – najwyższym odznaczeniem wojskowym w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli więc cenisz sobie dobre kino oparte na prawdziwych wydarzeniach, a dodatkowo interesują Cię tematy wojenne i historie niezwykłych bohaterów, to "Przełęcz Ocalonych" z 2016 roku jest filmem obowiązkowym. Dzięki produkcji Vendian Entertainment masz gwarancję, że obejrzysz poruszającą opowieść przedstawioną w wyjątkowy i autentyczny sposób.

Historia prawdziwej historii Desmonda Dossa w Przełęcz Ocalonych 2016

"Przełęcz Ocalonych" to film, który z pewnością wzbudzi w Tobie wiele emocji. Opowiada on bowiem niezwykłą, prawdziwą historię Desmonda Dossa – młodego sanitariusza, który podczas II wojny światowej zdecydował się wziąć udział w walkach na Pacyfiku. Jednak jego postawa była wyjątkowa – odmówił użycia broni ze względu na swoje pacyfistyczne przekonania.

Desmond Doss pochodził z bardzo religijnej rodziny i od najmłodszych lat wychowywany był w duchu miłości do bliźniego oraz głębokiego szacunku dla życia. Kiedy wybuchła wojna, postanowił zaciągnąć się do wojska, ale jako sanitariusz – jego celem było niesienie pomocy rannym żołnierzom, a nie zabijanie wrogów.

Ta decyzja spotkała się z ogromną krytyką i niezrozumieniem zarówno ze strony przełożonych, jak i samych towarzyszy broni. Jednak Desmond pozostał nieugięty w swoich przekonaniach. Podczas krwawych walk na wyspie Okinawa niejednokrotnie narażał własne życie, by ratować rannych żołnierzy z obu stron konfliktu. Jego odwaga i poświęcenie w końcu zostały docenione – jako pierwszy żołnierz odznaczony Medalem Honoru w trakcie tej wojny.

Historia Desmonda Dossa pokazuje, że prawdziwa siła i bohaterstwo nie muszą się wiązać z zabijaniem. To opowieść o niezłomnej wierze w swoje ideały i nieustępliwości nawet w obliczu najcięższych prób. Obejrzenie "Przełęczy Ocalonych" na pewno sprawi, że inaczej spojrzysz na pojęcie bohaterstwa i odwagi.

Przełęcz Ocalonych

Główne role i obsada Przełęcz Ocalonych 2016

Przełęcz Ocalonych to zdecydowanie jeden z tych filmów, który zasługuje na miano wyjątkowego i obowiązkowego do obejrzenia. Poza niezwykłą historią przedstawioną w niezwykle realistyczny sposób, ogromną zaletą tego obrazu jest również znakomita obsada aktorska. Przyjrzyjmy się, kto wcielił się w główne role tego dramatu wojennego.

Rolę Desmonda Dossa – bohatera, który odmówił użycia broni w czasie II wojny światowej – zagrał Andrew Garfield. Ten utalentowany aktor (znany m.in. z roli Spider-Mana) w mistrzowski sposób ukazał wewnętrzną walkę i determinację swojej postaci. Jego gra porusza i powoduje, że cała historia staje się o wiele bardziej autentyczna i przejmująca.

Partnerką Garfielda na ekranie była Teresa Palmer, która wcieliła się w rolę żony Desmonda, Dorothy. Jej postać jest nie tylko wsparciem dla głównego bohatera, ale również przedstawia dramatyczne przeżycia bliskich żołnierzy walczących na froncie.

W pozostałych rolach obsadzono takie gwiazdy jak: Vince Vaughn, Hugo Weaving, Luke Bracey czy Sam Worthington. Ta wyjątkowa mieszanka doświadczonych i utalentowanych aktorów sprawiła, że cała historia ożyła na ekranie, a akcja i dramaty przedstawione w filmie wbijają się w pamięć na długo.

Jeśli więc lubisz ambitne kino fabularne oraz ciekawią Cię prawdziwe historie bohaterów wojennych, koniecznie obejrzyj "Przełęcz Ocalonych". Dzięki świetnej obsadzie zrozumiesz prawdziwy dramat i odwagę Desmonda Dossa na nowo.

Podsumowanie: Dlaczego warto obejrzeć "Przełęcz Ocalonych" online?

Jeśli szukasz niezwykłego filmu wojennego, który porusza ważne kwestie i skłania do refleksji, koniecznie obejrzyj "Przełęcz Ocalonych" z 2016 roku. Ten poruszający dramat możesz wygodnie i za darmo zobaczyć w całości online na stronie animeon.pl. Dostępny jest zarówno z lektorem po polsku, jak i z napisami, więc bez problemu zrozumiesz każdą scenę i dialog. Opowiada prawdziwą historię Desmonda Dossa, który podczas II wojny światowej wykazał się niezwykłą odwagą, ratując życie wielu żołnierzy. Mimo braku broni, niejednokrotnie narażał własne życie. "Przełęcz Ocalonych" to film, który na długo pozostanie w Twojej pamięci i sprawi, że inaczej spojrzysz na pojęcie bohaterstwa.

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 13101
Udostępnij serial
Marek Kurzyk

Marek Kurzyk

Witaj! Jestem Marek, kapitanem statku wirtualnych przygód filmowych! Na moim portalu, każdy wiersz tekstu to podróż przez świat kinematografii. Jako strażnik wykwintnych treści, eksploruję labirynty fabuł, odkrywając diamenty wśród produkcji. Moje recenzje są jak mapy, prowadzące Cię przez krainy emocji i fascynacji. Tutaj, pasja spotyka merytorykę, tworząc wspólnotę kinomaniaków. To moja wizja, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Przywitaj się w moim kinie!

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

Przełęcz Ocalonych jest dobry i daję mu 8.2 na 13101 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

LukiAnon

Przełęcz Ocalonych to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 19m .
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Przełęcz Ocalonych
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 2h 19m. Gorąco polecam
avatar

Latrki2

Przełęcz Ocalonych to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 8.2. Gorąco polecam!
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 8.2 nie wzięła się znikąd - Przełęcz Ocalonych po prostu wciąga.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 8.2, Przełęcz Ocalonych to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Przełęcz Ocalonych, spojrzenie na ocenę 8.2 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Przełęcz Ocalonych z oceną 8.2, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 8.2 nie przekonuje Cię do obejrzenia Przełęcz Ocalonych, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.