Wiadomości

Attack on Titan sezon 3 zapowiedziany na 2018 rok

Attack on Titan sezon 3 zapowiedziany na 2018 rok

Kilka minut przed emisją ostatniego odcinka 2 sezonu Shingeki no Kyojin na oficjalnym fanpage anime pojawiła się ciekawa informacja dotycząca kolejnego, już 3 sezonu Attack on Titan. Twórcy oficjalnie potwierdzili, że sezon 3 tytanów zostanie wyemitowany w roku 2018.  Niestety dokładna data nie została jeszcze ujawniona, jednak mimo to fani powinni być zadowoleni zważając na fakt, że na sezon 2 studio kazało im czekać aż 4 lata . Tym razem będzie to w najgorszym wypadku rok i kilka miesięcy.   

Gra Re:Zero -DEATH OR KISS- opóźniona! Pojawi się na rynku najwcześniej tydzień później niż zapowiadano.

Gra Re:Zero -DEATH OR KISS- opóźniona! Pojawi się na rynku najwcześniej tydzień później niż zapowiadano.

Data premiery growej adaptacji anime Re:zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu na konsole PS4 oraz PS Vita została zmieniona. Produkt ma wejść na rynek  30 marca,  a nie tak jak wstępnie zapowiadano  23 marca. Informacja ta pojawiła się na oficjalnej stronie twórców gry, czyli studia  5pb. Games .      Gra z gatunku Visual Novel ma posiadać oryginalną fabułę koncentrującą się wokół wydarzenia o nazwie "Wybory Królowej Piękności". Ma ona oferować wybór różnych ścieżek przejścia zależnych od tego, której z damskich postaci znanej z anime i nowelki chcemy pomóc. Owymi dwuwymiarowymi pięknościami mają być: Emilia, Ram, Rem, Felt, Anastasia, Beatrice, Crush oraz Priscilla. Matematyka podpowiada nam, że dzięki takiej różnorodności gra będzie posiadać,  aż 8 osobnych zakończeń!

Znamy datę premiery drugiego sezonu Shingeki no Kyojin

Znamy datę premiery drugiego sezonu Shingeki no Kyojin

Po długim oczekiwaniu, Funimation potwierdziło datę premiery drugiego sezonu Attack on Titan, która została zaplanowana na 1 kwietnia 2017 roku.  Więc zostały już niecałe 2 miesiące. Oczywiście to nie koniec dobrych informacji. Dowiedzieliśmy się rownież, że za opening drugiego sezonu tytanów będzie odpowiedzialny ten sam zespół, który uraczył nas swoimi utworami w dwóch openingach pierwszej serii Shingeki no Kyojin . Miejmy nadzieje, że Linked Horizon zachwyci nas po raz kolejny świetnym openingiem.